reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zjazd czerwcówek

sylwia i wojtuś

Mama czerwcowa'06
Dołączył(a)
2 Wrzesień 2006
Postów
11 707
Miasto
Kraków
:-) Dziewczyny zacznijmy może konkretniej planować nasz zlot czarownic tak aby można było wszystko spokojnie zrobić , zarezerwować hotel ponegocjować ceny a może nawet znalezc sponsora na ten wyjazd. Bardzo lubie podróżować a na to spotkanie to już się nie moge doczekac:tak:
 
reklama
OJwjku,ale chciałabym tez przyjechać,a kiedy tak orientacyjnie miałoby to nastapić???????????Mam do Was jakieś 1600 km,ale moze zeszłoby się to z moim przyjazdem do rodziców,chętnie,chętnie.SUPER POMYSŁ:tak: :tak:
 
Moim skromnym zdaniem pownn być to miejsce gdzieś w Centrum Polski aby droga była" równa", może jakiś miły zakąterk w okolicach Warszawy, albo Łodzi
 
Dziewczyny ja wiem ze to daleko dla wielu ale moze Zakopane ? Hmmm chociaz dziewczyny z polnocy mialyby kawal drogi do przebycia...Niech wiec bedzie centrum Polski tylko gdzie konkretnie ???
 
A ja proponuje morze...Bo do centrum to ja mam 1000km...A na polnocy gdzies to ponad 500km...Wiec chyba najsprawiedliwiej by bylo gdzies nad morzem na polnocy...wtedy kazdy mialby podobna trase...A dodam ze bardzooooooooo bym chciala wzniesc toast razem z Wami za nasze dzieciaczki:-D
 
Każda z nas ma gdzieś bliżej a gdzieś dalej. No i zawsze będzie ktoś, dla kogo będzie daleko. Może jakaś mała ankietka? Bo się inaczej nie połapiemy. Powiedzmy ustalimy kategorie: Polska środkowa, góry, morze, inne, ..... I ustalimy gdzie jest najwięcej chętnych.
Ja jestem z Warszawy, więc ze względów ogranizacyjnych najbardziej mi pasuje centrum.
Więc zaczynam:

Centrum Polski - Mamoot, ...

morze - ...

góry - ...
 
reklama
Do góry