reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zjazd czerwcówek

reklama
Wiecie, góry czy morze to pojęcie szerokie, bo np. jesli miałabym jechać w Sudety, to wybrałabym centrum:-D Mi najbardziej pasuje południowo wschodnia Polska. Jednak centralna Polska będzie najbardziej sprawiedliwa...

Centrum Polski - Mamoot, Kasia Kucińska, Ania76, fusik, KasiaDe

Morze - baśka

Góry - mamusia
 
Centrum Polski - Mamoot, Kasia Kucińska, Ania76, fusik, KasiaDe, Sumka

Morze - baśka

Góry - mamusia


A cobyście powiedziały na Kazimierz n Wisłą?
 
Mi osobiście jest wszystko jedno w centrum mieszka moja siostra nad morzem mama a ja na południu zawsze bedę bardzo zadowolona bo i przy okazji kogoś odwiedzę ja dostosuje sie do wiekszosci bardziej niz na lokalizacji zależy mi na fajnym hotelu:-)
 
No i musi to być miejsce przyjazne dzieciom :-D :-D :-D :-D wyobraźcie sobie taką np dwudziestkę usypiających i marudzących maluchów.:-) :-) :-)
 
Najlepiej aby to miejsce było wyizolowane od innych gości, dodatkowo dobrze aby było z np. miejscem do grilowania, jakimś terenem zielonym na piknik itp. bo może być troche głośno jak wszystkie solidarnie zaczną płakać :-)
 
reklama
Do góry