reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Złe łyżeczkowanie

Dołączył(a)
30 Kwiecień 2019
Postów
2
Witam 14 maja miałam lyzeczkowanie, bardzo mało krwawilam , czułam ból kurczenia macicy , ale oplawy były średnie. Tydzień temu miałam kontrole u swojego ginekologai na usg wyszło że nie zostało wszystko wyczyszczone, dał mi jeszcze tydzień ale krwawienie całkiem ustali i dziś na wizycie wyszło że dalej nic się nie zmieniło i po weekendzie mam zrobić bete jak będzie wysoką to do szpitala i kolejne lyzeczkowanie. Ciężko mi z myślą że został wykonany źle zabieg i wracamy dalej do czekania. To możliwe? Chodź przechodzi mi też myśl czy jakimś cudem może jestem już w ciąży 2 tyg i czy lekarz by to zauważył?
Podsylam zdjęcie z dzisiejszego usg
Co o tym myślicie?
Dodaje że czuje się już od 2 tyg bardzo dobrze i choruje na niedoczynność tarczycy
 

Załączniki

  • 20190607_132141.jpg
    20190607_132141.jpg
    882,6 KB · Wyświetleń: 783
reklama
Wydaje mi się, że niestety zostało źle wykonane łyżeczkowanie, bo usg zdaje się pokazywać pozostałości. Kolejna ciąża raczej nie nastąpiłaby tak szybko, a gdyby nawet tak się stało, to pęcherzyk ciążowy jest okrągły lub owalny, a tutaj jest plamka o nieregularnym kształcie. No moim zdaniem owulacja nie nastąpiłaby od razu po łyżeczkowaniu, tylko po oczyszczeniu się macicy dopiero. Przykra sytuacja, jeżeli będziesz musiała przechodzić raz jeszcze łyżeczkowanie, dużo siły i spokoju życzę.
 
Przykro mi ,że tak się stało , ginekolog raczej by zobaczył ,że to nowa ciąża ,ale wątpię żeby to była nowa ciąża ,trochę mało czasu upłynęło
 
Do góry