reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobek w Poznaniu

insib z tego co wiem, to w Swarzędzu powstaje właśnie jeden albo nawet dwa takiego kluby. jestem w tym temacie teraz obeznana i dlatego nie ruszyłam na Swarzędz, bo tam się coś szykuje. a ja zamierzam uderzac tam, gdzie nie ma takich klubów :) pozdrawiam i życzę powodzenia
 
reklama
w zasadzie to Swarzędz bardziej mi pasuje ale Rataje też sa ok :) a gdzie dokadniej?
moje maleństwo ma niecaly miesiąc ale planuje wrócic do pracy we wrzesniu więc będziemy szukać opieki a prywatny żlobek wydaje się najlepszym rozwiązaniem, interesuje mnie pelen wymiar godzin ;)
 
Witam
Jestem tutaj nowa. Chciałabym wrócić do pracy w lipcu i bardzo interesują mnie namiary na kluby w Swarzędzu lub Ratajach. Interesuje mnie pełen wymiar godzin. Proszę o kontakt.
 
Kochani Rodzice
Planuje zalozyc w tym roku, a dokladniej jeszcze przed wrzesniem
2009 prywatny zlobek dla dzieci od 0 do 3 lat na
Ratajach. Mozna bedzie zostawiac dzieci na pelen wymiar godzinowy, ale takze
na godziny oraz w godzinach pozno wieczornych czy nocnych.
Zastanawiam się jednak jakie jest zainteresowanie taka placówką na
Ratajach. Kochani Rodzice z Rataj i nie tylko ! Piszcie i
rozwijajcie ten wątek. Czekam na odpowiedzi.
W przyszlym roku na wiosne bede zainteresowana wlasnie na Ratajach. Jakies szczegoly poprosze...
 
Witam,

Czy znacie Mamusie jakiś klubik na Ratajach? Od stycznia muszę wrócić do pracy i szukam miejsca gdzie mogłabym zostawić moja córeczkę, aktualnie ma 7 tygodni...w żłobku niestety nie ma miejsca...

Byłabym wdzięczna za wszelkie informacje.

Pozdrawiam:)
Mama Zuzy
 
a ja będę potrzebowała żłobka za rok. widząc co się dzieje na żłobkowym rynku chcę już teraz zapisać moje pierworodne nienarodzone do takiej oto instytucji. potrzebowałabym czegoś w pobliżu jeżyc. możecie dziewczyny coś polecić?
 
reklama
Czy istnieje, możliwość zapisania dziecka do żłobka na kilka dni w miesiącu? Nie mam z kim zostawić dziecka tylko w poszczególnych dniach w tygodniu i się zastanawiam czy istnieje taka możliwość? Z góry dziękuje za odpowiedź.
Jeśli tak to gdzie mogłabym zapisać dziecko do którego żłobka w Poznaniu?
 
Do góry