reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Żłobek???

KiK

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witm serdecznie! Mam takie pilne i ważne pytanie, nieubłaganie nadchodzi dla mnie czas opuszczenia domowego zacisza i pojawia się problem: co z Maleństwem? Opiekunka? Chyba jednak za droga... Żłobek? Co o tym myślicie? Czy jakieś Wasze Maleństwo chodzi do żłobka? jak się tam czuje? Prosze, odpiszcie bo to sprawa nie dająca mi spać po nocach :-[
Pozdrawiamy :laugh:

reklama

giza

kwiecień 05/luty 08
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
cześć,
zapisaliśmy Przemka do żłobka ale od października. Będzie miał wtedy skończone 5 miesięcy. Ja jestem "żłobkowym" dzieckiem i z tego co opowiada moja mama to nie chorowałam zbyt dużo i chętnie tam chodziłam. Mam nadzieję, że Przemko też polubi żłobek.
Może jest ju jakaś mama, której pociecha uczęscza do złobka i podzieli się swoimi wrażeniami.
Pozdrawiam
Giza

KiK

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
A może mamy które poprzednio deklarowały chęć oddania pociech do żłobka podzieliły by się jak im to wyszło, jak dzieciaczki zniosły rozstanie? Czy trudno im było "zadomowić" się w żłobku? I jeszcze jedno ważne: jak wybrać dobry żłobek, na co zwrócić uwagę? ???
Pozdrawiam

Kamilka_21

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
ja też się ciągle zastanawiam czy posłać synka do żłobka czy nie ::)dzięki wielkie że dałaś takiego posta :laugh:

KiK

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Zapisałam dziś Maluszka do żłobka.....Cieszę się że wreszcie podjęłam decyzje ale ciężko mi z tym trochę...Same niepewności- jak to będzie? czy Maluszek się tam będzie dobrze się czuł? Czy nie będę codziennie wychodziła ze żłobka ze łzami w oczach? Ach......

giza

kwiecień 05/luty 08
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
cześć,
KiK od kiedy Kacperek idzie do żłobka? A może już chodzi? Robisz jakieś specjalne przygotowania?
Przemko idzie do żłobka w październiku. Na razie staram się co jakiś czas wychodzić z domu, wtedy synek zostaje z tatą. Na początku trochę płakał i jak wracałam, to nie chciał się odkleić od piersi. A teraz już się chyba do tego przyzwyczaił, i wita mnie radosnym uśmiechem. No ale tato to nie żłobek, bo to i nowe osoby i nowe miejsce będzie.
Pozdrawiam
Giza

kaśka k

Fanka BB :)
Miasto
Ostrzyce, Poznań, Kartuzy
Rozwiązania
0
jeśli nic się nie zmieni to moja dzidzia pójdzie do żłobka ale nie chcę jej oddawać zanim nie skończy roczku przynajmniej tak mi się wydaje że jak już będzie bardziej samodzielna w poruszaniu się to wtedy ja zaprowadzę a ja wrócę do pracy
no i napewno będzie mi ciężko ;) ale uważam że takie maleństwa lepiej się rozwijają w grupie a niani mam nadzieje że nigdy nie bedę musiała zatrudniać

reklama

KiK

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
gizia Tu znowu tata Kacperka ;D

Kacperek zaczyna swoją przygodę ze żłobkiem od poniedziałku. Karolinka [mama Kacperka] nie mogła się rozstać z synkiem i jak pisała wczesniej jest to cięzka decyzja.
[mała dygresja :) - własnie przyszła Karolina i twierdzi, że się "kobiecy zrobiłem", że piszę już drugiego posta na to forum ;D ;D ;D ;D]
Wracając do tematu - Kacperek też niby nie musiał iść teraz do żłobka. Karolinka rozpoczyna szkołę dopiero w październiku, wolę jednak by wtedy Kacperek i jego Mama rozstawali się rano bez łez i krzyku. W ten sposób na spokojnie się do tego przyzwyczaimy :laugh:

pozdrawiam - Kuba [tata Kacperka]

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
O Potrzebuję porady 1
OlaD Potrzebuję porady 0
K Potrzebuję porady 9
Kama1989 Potrzebuję porady 1

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry