reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobek???

Mam pytanko do mam które zapisały dzieci do żłobka. Czy wolne miejsca były bez problemu? I ile kosztuje taka przyjemnoś
 
reklama
dzieki za energie Trinakria[b/]... to dzisiaj dla mnie mega pomoc :)

Loli[b/] - Ty jako załozyciel, jesteś tylko właścicielem. Od Ciebie nie wymaga sie takich rzeczy. Chyba, że masz zamiar zajmowac się dziećmi - wtedy propnuje jakies szkolenie; najlepsze w tej dziedzinie to chyba Montessori http://www.montessori.pl/
A tak poza tym, to ja rzeczywiście mam pedagogiczne. Ale to nie zmienia postaci rzeczy...

Działajcie, działajcie dziewczyny :)

Gosiczka[b/], w Warszawie są to koszta do 300 zł miesięcznie. Ale sprawdź najpierw warunki zanim podejmiesz decyzje. I nie mówię tego z uwagi na swój biznes, tylko z powodu znajomości tematu. Mówię o państwowych. Bo prywatnych to jak na lekarstwo... I z zapisami też niezła jazda. Ale popróbuj. Szukaj po znajomości jak możesz :)

Buziaki.
Zaszczepiona Pozytywną Energią!
 
cześć,
Gosiczka, mieszkam we Wrocławiu. Do  żłobka zapisywałam synka w czerwcu i był na liście rezerwowej, więc im wcześniej zapiszesz tym lepiej. Ale co jakiś czas zwalnia się miejsce w żłobku - część ludzi rezygnuje, a dzieci "przechodzą" do starszych grup.
Co do ceny, to u nas jest stała opłata 160zł + komitet rodzicielski 10 zł + 4,5 stawka żywieniowa za dzień (liczona tylko za dni, w których dziecko jest obecne w żłobku) - razem to wychodzi ok 260 zł.
Pozdrawiam
Giza
 
dziewczyny dostalam prace - :D ale sie ciesze
tylko sie martwie o ewunie

no w przyszlym tygodniu mam spotkanie z opiekunka wey - powiem jak wypadnie .... tylko sie zastanawiam jaka stawka .... ???

 
ZAPRASZAM WSZYSTKICH RODZICÓW MALUSZKÓW W WIEKU 6 M-CY DO 3 LATEK. PO RAZ PIERSZY WE WROCŁAWIU KLUB DLA NAJMŁODSZYCH! OTWARCIE JUŻ W STYCZNIU!! KLUB BĘDZIE CZYNNY PRZEZ 10 GODZIN DZIENNIE, ALE PROPONUJEMY DUŻĄ SWOBODĘ GODZINOWĄ, A CO SIĘ Z TYM WIĄŻE - FINANSOWĄ. GWARANTUJEMY WIELE ATRAKCJI DLA MALUSZKÓW ORAZ FACHOWĄ OPIEKĘ. ZAPEWNIAMY WYŻYWIENIE PRZEZ CAŁY DZIEŃ. KLUB MA SWOJĄ SIEDZIBĘ W SPOKOJNEJ, OTOCZONEJ PARKAMI DZIELNICY WROCŁAWIA - KRZYKI - NA ULICY ŚLĘŻNEJ. MIESZKANIE JEST DUŻE, PRZESTRONNE, PRZYTULNE, A CO NAJWAŻNIEJSZE - BEZPIECZNE.
WIĘCEJ INFORMACJI POD NR 516-129-450, kaczy.tomek@wp.pl
 
Do góry