reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki i przedszkola w Łodzi

reklama
hmmm a to jest gdzieś od strony Konstantynowa Łódzkiego?? bo mieszkam tu od niedawna i nie znam prawie wcale Łodzi ejszcze........dla mnie ważna jest 1 kwestia- do której godz byłoby to przedszkole czynne, my np jako muzycy często jesteśmy w domu ok20, czy o tej porze jakiekolwiek przedszkole jest jeszcze czynne??
 
Na pewno to wiadomo że zapisy są w kwietniu, co rok, ale z mich doświadczeń róznie to wygląda. W tym roku próbujemy po raz trzeci, zobaczymy....jak to będzie.
 
no i znowu długo tu nie zaglądałam. anetas, my jesteśmy z Górnej jest tu pare przedszkoli w tym jedno zabite deskami (dosłownie) stoi puste...a wystarczyło by zorganizować kadrę, pomalować kwiatka powiesić....Od razu by się rozluzniło. W innych dzielnicach nie próbujemy bo za daleko.
anetas masz rację z tą punktacją, bez sensu. Przeciez przedszkole to placówka edukacyjna a nie przechowalnia, więc dlaczego (z całym szacunkiem) takie kryteria:dzieci samotnych rodziców.i tak dalej. ech... pozdrawiam
 
Anetas, ja mieszkam przy Parku Śledzia i też mam zamiar posłać tam moja młodszą córę-za jakieś 3-4 lata. Czy jesteś zadowolona z tej placówki/ I czy w ogóle mozna dziecko zapisac np. 2 lata wcześniej??????:eek:
 
Witajcie wszystkie zatrwożone mamy. Z bezsilności jaką poczułam poszukując dobrego żłobka dla mojej córeczki, powstała idea stworzenia miejsca, gdzie zarówno moja pociecha jak i pozostała 10 chętnych maluchów znajdzie bezpieczne, przyjazne miejsce...odpowiednio dopasowane do potrzeb rozwojowych! Odpowiem na wszystkie e-maile:tak:, piszcie: ryb_ka@op.pl:biggrin2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam! Przepraszam, że się wtrące :p:
prosiłabym gorąco wszystkie życzliwe mamy o wypełnienie dla mnie ankiety dotyczącej spędzania czasu wolnego przez dzieci w wieku przedszkolnym. wyniki tych badań będą mi potrzebne do mojej pracy licencjackiej, gdyż jestem teraz na trzecim roku pedagogiki przedszkolnej :) bardzo proszę o pomoc, ankieta jest anonimowa a jej wypełnienie zajmie tylko chwilkę a mi bardzo pomoże :)
oto link:
Profesjonalna ankieta on-line jakiej potrzebujesz!
 
reklama
Witam mamy przedszkolaków :-)

Jakiś czas temu weszłam na to forum po raz pierwszy, mam 6 letnią siostrę, która właśnie skończyła przedszkole (wczoraj) - do tego już doszło, że w przedszkolu dzieci już tańczą Poloneza.

Co do przedszkoli polecam przedszkola metodą Monte Sorri - w Łodzi są ze 3 (moja siostra skończyła to na Długosza).

Dzięki temu forum zgłosiło się do mnie kilka mam chcących zorganizować urodziny dla swojego dziecka w domu, po tym jak umieściłam w wakacje w zeszłym roku ogłoszenie na tym forum. W odpowiedzi na pytania kierowane do mnie drogą mailową:

Chciałabym zaprosić Was na moją stronę: KINDERBAL Łódź, Organizacja Imprez dla dzieci w Łodzi, Urodziny dla dzieci
Jeśli chciałyby Panie zorganizować maluchowi przyjęcie urodzinowe w domu i potrzebują Panie pomocy - chętnie pomogę.

Wszelkie pytania proszę kierować na adres: numi26@wp.pl

:-) Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry