reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki w Gdańsku

kulka79

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Wrzesień 2006
Postów
1 781
Miasto
Sopot
Witam, szukam opinii na temat żłobków w Trójmieście. bedę chciała zapisać dziecko tak za ok pół roku i wkrótce zamierzam ustawić się w kolejkę;-)
 
reklama
Witam Cię serdecznie!
Mogę tylko powiedzieć, że żłobek we Wrzeszczu
na ul. Marii Konopnickiej był bardzo dobrym
i najbardziej lubianym przeze mnie miejscem,
kiedy sama do niego chodzilam,
ale to było ponad 24 lata temu.
Najlepiej podjedź pod żłobek koło godziny 13-15
i podpytaj rodziców o warunki itp.

Pozdrawiam.
 
Nie wiem czy to jeszcze Ciebie interesuje, ale moja córka chodziła do żłobka na Szerokiej w Gdańsku i oby dwie byłyśmy zadowolone.
Od początku marca już nie chodzi, bo jestem na zwolnieniu (czekamy na drugą dzidzię) i chciałabym troszkę więcej czasu z nią spędzić.

Jak chcesz wiedzieć na ten temat troszkę więcej to daj znać – jak będę mogła to odpowiem :-)
 
Witajcie

poszukuje żłobka dla swojej coreczki od pazdziernika , czy ktoras z Was orientuje sie czy w gdansku istnieje prywatny zlobek. Bylam dzisiaj na Szerokiej ale tam niestety najblizszy wolny termin przyjecia to za rok :-(. Dlatego pomyslalam o prywatnym żlobku moze tam bedzie mniejszy czas oczekiwania na przyjecie..

pozdrawiam
 
witam
a możesz coś więcej powiedzieć mi na temat tego żłobka? chciałabym zapisać tam moją niunię i chętnie posłucham opinii innych rodziców na temat warunków i pań prowadzących......
 
Na stronie mniej więcej pisze, jaki jest plan dnia, jedzenie to catering. Panie są rewelacyjne, super łagodne, miłe, takie całkowicie bez agresji w sobie, w ogóle nie krzyczą, chętnie przytulają dzieciaki, jeśli tego potrzebują, noszą na rękach, lulają do spania jeśli trzeba, są naprawdę bardzo bardzo ciepłe i z podejściem do dzieci.
W żłobku są kamery. Mają swój ogród - jest tam piaskownica dla dzieci. Dzieci praktycznie codziennie są na dworzu po min. 2 godziny. Są osoby zatrudniane z zewnątrz do zajęć z angielskiego, rytmiki. :happy:
 
Prowadzę zajęcia logopedyczne w kilku żłobkach i przedszkolach w Gdańsku, więc znam je trochę od "kuchni". Generalnie - wszędzie się starają i dbają o małego "klienta". Jednak swoje dzieci posłałam do miejskiego, nr 2. To jest Kasztanek na Piastowskiej. Polecam! Choć muszę przyznać, że na miejsce dla synka (4 lata temu) czekaliśmy pół roku, zaś córeczkę zapisałam w piatym miesiącu ciąży na termin "za dwa lata". Koszmarek, prawda? No ale dzieki temu bez stresu się dostała w wieku 1,5 roku.
Pozdrawiam!

mohito
 
reklama
Polecam żłobek Megamocni na gdańskim chełmie.Duża sala, relewacyjna sypialnia dla dzieci, opiekuńcze panie, własna kuchnia, bezpieczny plac zabaw! Wielkim plusem jest obecność przedszkola w tym samym miejscu - Antek bez problemów zaadaptował się po przejściu z grupy żłobkowej do przedszkolnej! :)
Wiem że megamocni mająteż przedszkole na zaspie i gdzieś na stogach w Gdańsku! :)
 
reklama
Do góry