reklama

Żłobki w Rzeszowie

Temat na forum 'Przedszkola' rozpoczęty przez elusia6, 10 Marzec 2008.

 1. elusia6

  elusia6 Zaciekawiona BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witam dziewczyny z Rzeszowa i proszę o opinie na temat żłobków w Rzeszowie, a w szczególności o żłobek nr 3 przy ul. Rataja oraz żłobek nr 10 Rumcajs na Starzynskiego. Właśnie do tych dwóch zapisałam córcie, choć nie wiem czy sie uda na wrzesień bo straszne kolejki i nikt nie mówi czy na 100 % sie dostanie. Proszę o opinie doswiadczone mamuski!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   
 2. jessy 2008

  jessy 2008

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Ja również chece zapisac synka do żłobka nr. 3 w Rzeszowie i zależało by mi znac opinie tego żłobka.:-)
   
 3. reklama
 4. a_rwen_a

  a_rwen_a :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Hej! Ja już trochę po nie w czasie, ale polecam wszystkim żłobek nr 3 w Rzeszowie. Jestem bardzo zadowolona z opieki nad córką, przemiłe panie opiekunki, dziecko nauczyło się w żłobku wielu rzeczy, stało się otwarte, samodzielne (korzystanie z toalety, samodzielne jedzenie), nauczyło się wielu piosenek, wierszyków, nawiązało kontakty z rówieśnikami, nauczyło się pięknie rysować. Jeśli ktokolwiek ma jakieś wątpliwości, warto spróbować wysłać dziecko. Od razu mówię, że pierwsze dwa tygodnie, nie będą lekkie. Warto zorganizować się tak, żeby przez pierwsze dni zostawiać maluszka na krotki czas i ten wydłużać go co dzień po trochę aż do full time. Teraz moja córka z uśmiechem wstaje rano i w weekend żałuje, że nie idziemy do żłobka.
   
 5. hana31

  hana31 Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  arwenka-Kamilka- - to Ty???--- kupa czasu - co słychać? jak Ola--- dobrze pamiętam?---pozdrowienia z kwietniówek
   
 6. Loczek

  Loczek

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Cześć
  Nie dawno znalazłam ofertę prywatnego Żłobka Zielony Motylek w Rzeszowie i po prostu rewelacja. Zadzwoniłam tam i przebyłam wspaniałą rozmowę z dyrektorką – kobieta super i wie, o czym mówi. Żłobek jest jeszcze w procesie organizacyjnym, ale już można zapisywać tam dzieci bez zdanych wpisowych, opłat z góry itp. Ja zapisałam moją Hanię i od lipca zaczniemy dni adaptacyjne tak abym we wrześniu ze spokojnym sercem wróciła do pracy.
  Polecam (www.zielonymotylek.pl)

  żłobki Rzeszów
   
  Ostatnia edycja: 14 Marzec 2011
 7. jussti

  jussti Zadomowiona(y)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Moja córa od roku chodzi do żłobka Ogród Wiedzy i Umiejętności na Ustrzyckiej.
  Bardzo polecam.
   
 8. Loczek

  Loczek

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
 9. iva77

  iva77

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witam wszystkie mamy szukające żłobka w Rzeszowie. Jestem mama rocznej Zuzi:) zapisałam moje maleństwo do nowego prywatnego żłobka Mali Zdobywcy!! Znalazłam ich na rzeszowiak.pl zadzwoniłam umówiłam sie na spotkanie zobaczyłam żłobek i zapisałam moja kruszynkę włascicielka sympatyczna zna się na dzieciach pracowała w żłobku a to duży plus ,lokal duży a te pokoje piekne kolorowe i takie ciepłe aż samemu chce sie tam zostać :) Polecam wszystkim mamą!!!!!
   
 10. reklama
 11. belunda

  belunda

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Z czystym sumieniem mogę polecić młodym rodzicom żłobek nr 12.Moja córcia chodziła do grupy I (najmłodszej) od września i teraz została przeniesiona do grupy II. Jestem bardzo zadowolona z opieki nad Julcią. Panie są przesympatyczne, miłe, mają podejście do dzieci.Najlepszym dowodem na to jest to, że Julcia bardzo chętnie chodzi do żłobka.Bardzo serdecznie dziękuje wszystkim Paniom z grupy I za opiekę nad Julcią.Polecam wszystkim mamom żłobek nr. 12.
  Mama Julci
   
 12. Maluch23

  Maluch23

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witam wszystkie Mamy ,jestem ogromną zwolenniczką żłobków a szczególnie żłobka nr.12 .Starsza córka uczęszczała od I grupy do czwartej i po prostu rewelacja w przedszkolu widać które dzieci przyszły ze żłobka , są otwarte , opiekują się młodszymi umieją dużo wierszyków i piosenek.Od września chodzi nasza młodsza córka i jest super idzie zawsze chętnie do pań i wychodzi zawsze uśmiechnięta , panie są cudowne we wszystkich grupach zawsze chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i doradzą rodzicom w razie jakichkolwiek wątpliwości .Serdecznie pozdrawiamy wszystkie Panie oraz Panią Dyrektor
   

Poleć forum