reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmiana gondoli na spacerówkę

reklama
Moja gondola miała 75 cm długości. Synek jest bardzo długi, przekracza 97 centyl, i to sporo. Teraz ma 10,5 miesiąca i mierzy 90 cm. Przy kupowaniu wózka nie spodziewałam się tak długiego dziecka 😁
 
Ja z chęcią jeździłabym gondolą dłużej ale moja córka na 5 miesięcy usiadła i było to poprostu niebezpieczne, ale na długość jeszcze sporo czasu by się miescila, na rok miała niecałe 75cm to jeszcze by się upchala😆😆
 
4mc to za wcześnie na spacerówkę! Co innego jak w domu "posiedzi" sobie chwilę w bujaczku, co innego, jak będzie zmuszone do siedzącej pozycji i w tym samym wytrzęsione jazdą. Zabójstwo dla kregoslupa. Lepiej kupić dłuższą gondolę, a jak nie masz możliwości i ta spacerówka rozkłada się na płasko, to wozić na płasko, tylko też tak, żeby nóżki nie zwisały.
 
Hej. Mój synek ma 4 miesiące, jeszcze nie siedzi choć już coś tam ćwiczy, jest duży jak na swój wiek i gondola jest już na styk, widzę,że mu ciasno już tan trochę :) Czy miała któraś z Was taka sytuacje i mimo, że dziecko było jeszcze leżące to korzystało już ze spacerówki i wszystko było ok ? Teoretycznie spacerówkę można rozłożyć do pozycji leżącej ale jednak to nie to samo co gondola :)
Ja mam wózek kubełkowy X-cite i u mnie dziecko też szybko musiało rezygnować z gondoli bo się nie mieściło :D A kubełek dla takiego maluszka bardzo fajny :)
 
reklama
Hej. Mój synek ma 4 miesiące, jeszcze nie siedzi choć już coś tam ćwiczy, jest duży jak na swój wiek i gondola jest już na styk, widzę,że mu ciasno już tan trochę :) Czy miała któraś z Was taka sytuacje i mimo, że dziecko było jeszcze leżące to korzystało już ze spacerówki i wszystko było ok ? Teoretycznie spacerówkę można rozłożyć do pozycji leżącej ale jednak to nie to samo co gondola :)
Mój jeździ w spacerówce od 4 miesiaca, do póki nie usiadł jeździł na płasko. Nie widzę w tym nic złego 🙂
 
Do góry