reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmiana wody a biegunka

Olil

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Sierpień 2018
Postów
156
Nan rajie pytanie. Czy dziecko moze miec biegunkę od zmiany wody do mleka. Już któryś raz z kolei po wizycie u dziecka u dziadków w unnym mieście dziecko ma biegunkę. Zazwyczaj jedziemy tak w piątek i wracamy w niedziele. I już w niedzielę u dziecka jest biegunka trwająca 2 dni bez gorączki i innych objawów. Zdarzyło sie juz tak 4 raz i się zastanawiam czy to moze byc od wody lub wogole moze ktoś podpowie gdzie szukać przyczyny
 
reklama
Rozwiązanie
Ja nigdy nie dawałam dziecku wody z kranu. Butelkowa źródlana.
Myślę, że dokarmianie słodyczami daje podobny efekt jeśli w domu tego nie jada. Zwróć na to również uwagę.
Czyli je już wszystko. Także ja bym raczej obstawiała, że je za dużo albo po prostu "inaczej".
Może jakiś kompot, może za dużo słodkiego. Przyjrzyj się dokładnie temu co tam zjada.
 
reklama
reklama
A ja uważam, że woda może mieć znaczenie. Ja będąc już wiekowa czasami mam problemy gastryczne po zmianie właśnie miejsca i wody. Także może rzeczywiście w tym tkwi problem. Bardziej bym to obstawiała niż słodycze.
 
Do góry