Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Muszę się nad tym pochylić, dzięki. U nas trudna sytuacja, bo jje wszystko. Nigdy dotąd tego nie było, ale czytałam, że dziś może nie uczulać a jutro może.
Muszę się nad tym pochylić, dzięki. U nas trudna sytuacja, bo jje wszystko. Nigdy dotąd tego nie było, ale czytałam, że dziś może nie uczulać a jutro może.
Moze tak byc, bo uklad odpornosciowy jest jeszcze plastyczny. Dlatego nam lekarz powiedzial, ze on nie bierze nawet pod uwage testow alergicznych robionych do 5 r.z. U mnie corka od urodzenia nie tolerowala bmk. Pozniej jej sie to wyciszylo, ale ma alergie wziewne.