reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmienne nastroje??czy, aż tak??

Witajcie drogie kobietki :) Mam do Was pytanie, moja partnerka najprawdopodobniej jest w ciąży(2 pozytywne testy) będzie to mniej więcej 3 tydzień. Niestety, nie mieszkamy jeszcze ze sobą i dzieli nas pewna odległość. Chcę się upewnić czy zaczyna się już jakaś huśtawka nastrojów, czy tylko mi się wydaje?? Wyglądało to następująco, powiedzmy, że początek tego tygodnia, był piękny, mieliśmy non stop kontakt, Ona do rany przyłóż, rozmowy o dziecku, o ew. imieniu dla niego, o tym jak razem będziemy mieszkać, jak się kochamy itp. Nagle minęły 2 dni, i odwrót o 180 stopni, że Ona nie, że może chce jednak być sama itd. Powiedzcie, czy to możliwe, że są to już objawy ciąży i zmiennych nastrojów, czy to, aż tak może się objawiać ??Ew. jak się zachowywać w takiej sytuacji ??

Tak zaczyna się już huśtawka nastroju. Kobiety w ciąży potrafią mieć wiele różnych humorów po prostu trzeba to znieść, być spokojnym.
 
reklama
Do góry