reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Znak zodiaku

Właściwie połowa mojej rodziny to wodniki, druga to ryby:)Cieszę się, że moja dzidzia dołączy do naszego"mokrego grona";)wg mnie obydwa znaki ce****e otwartość na ludzi,chęć niesienia pomocy innym,emocjonalność, duża wrażliwość,cierpliwość.Wodniki i ryby są twórcze,często bujają w chmurach,konsekwentnie dążą do wyznaczonych celów.Reszta cech pozytywnych i negatywnych wydaje się być bardzo różna ,tak serio chyba wiele zależy od wychowania i genów,a znak zadioku..hmm:)
 
reklama
a ja mam uprzedzenia do kobiet ryb.. ( marcowych) ...
od lat mam na głowie przypadek hipochondryczki, choleryczki, szalonej perfekcjonistki i egocentryczki - masakra..
A kolejna osóbka urodzona dokładnie w tym samym dniu wykończyła psychicznie mojego kumpla bo była identyczna jak ta powyżej.
dlatego miałam obawy...no ale okazało sie ze prawdopodobnie będę miała chłopczyka :)
wątpię żeby miał taki charakterek.

Oczywiście nie zakładam ze absolutnie wszystkie marcowe ryby są takie straszne :)
na pewno jest kilka wyjątków .
Pozdrawiam
 
A ja sama jestem wodnikiem, załapałam się w ostatnim dniu stycznia i cóż mam ciężki charakter, ale mm go po ojcu i tym to tłumaczę, a nie znakiem zodiaku, a z rybami kojarzy mi się tylko jedna osoba i niestety źle. Ale uważam, że znak zodiaku to jedno a charakter i wychowanie drugie także w sumie wszystko mi jedno.
 
Do góry