reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Znak zodiaku

figa777

Mateuszek i Kubuś
Dołączył(a)
20 Czerwiec 2010
Postów
464
Miasto
Oława/Wrocław
Nasze dzieci będą albo wodnikiem (21.01 - 18.02 ) albo rybką (19.02 - 20.03 ). Co sądzicie o tych znakach? A może znacie i macie taką osobę wśród swoich najbliższych? Ja niestety nie poznałam nikogo spod tego znaku i nie wiem jakiego charakterku się spodziewać:-D

P.s u nas szykuje się wodniczek :-)
 
reklama
a ja mam jedną bardzo dobrą koleżankę wodnika. dziewczyna jest bardzo fajna, mądra, roztropna, bardzo inteligentna, poukładana, bardzo koleżeńska. Więc bardzo chętnie miałabym taką córę:-)
 
Wodników nie znam, choć poczytajcie sobie :-D Wodnik - Horoskop dziecka - Horoskop - WP.PL natomiast my z mężem chcieliśmy rybki, bo to fajny znak, ale to musiałabym urodzić jakieś 10 dni po terminie :( co prawda mój synek urodził się 12 dni po terminie, ale czekanie było trochę stresujące.
Za to wg kalendarza chińskiego wychodzi nam dziewczyna, hi hi ciekawe jak będzie w rzeczywistosci.
 
Moj brat jest wodnikiem i to dosc trudny przypadek... ale w jego przypadku to chyba znak zodiaku nie ma znaczenia :) Co do rybek to moja najlepsza przyjaciółka to rybka i jest najwspanialszą osobą pod słońcem!!!
 
Hmm moja najlepsza przyjaciółka to wodnik:-) Naprawdę super dziewczyna. Znam jeszcze kilka wodników ( z bliższych znajomych) i wszyscy są ok:-) Moja mama z kolei to zodiakalna rybka:-) Dla mnie nie jest ważne w sumie jaki znak zodiaku będzie miało dziecko, byle było zdrowe.
 
Mój synek (i brat) jest Rybką i jest cudny :) A wśród wodników często miałam przyjaciół, więc mi bez różnicy, zwłaszcza, że miliony wodników czy ryb są na świecie i każdy jakoś tam się od drugiego jednak różni, więc znak znakiem, nasze cechy i tak będzie miało :)
 
Mój mąż i dwie kumpele są wodnikami i każdy jest inny ale ogólnie są to bardzo sympatyczne znaczki zodiaku:) A dzidzia nasza to raczej rybka będzie więc też fajnie byle by był znak wodny bo ja raczek:)
 
reklama
Pomimo, że mam jakieś uprzedzenia co do wodników, bo akurat miałam kilka nieprzyjemności z tym znakiem zodiaku, to jednak wyznaje zasadę, że charakter i cała reszta zależy od środowiska w jakim wychowuje się maleństwo, wychowania rodziców głównie ;) U nas i tak rybeczki się zapowiadają, choć...nigdy nic nie wiadomo ;)


Pozdrawiam,
M.
 
Do góry