reklama

Zobacz co się dzieje gdy dziecko nie jest zapięte w foteliku

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez kandis, 27 Styczeń 2008.

1. kandis

kandis Początkująca w BB

Witam, dla wszystkim matek i ojców którzy ulegają czasem własnym słabością i nie zapinają swoich pociech i siebie samych w pasy bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem.

Specialnie dla was strona http://2kliki.pl/zapnij_pasy/ składa się tylko z kilku krótkich filmików które pobudzają wyobraźnię (zajmie wam to 10 min)

pozdrawiam

2. Melanie

Melanie Gość

Każdy rodzic (i nie tylko) powinien sobie zobaczyc co sie dzieje kiedy sie nie dba o zapinanie pasów...
    niestety wielu z nas nie zdaje sobie sprawy w czym rzecz....
    moze te zdjęcia pomogą to zrozumieć

3. reklama
  4. madzia_salek

madzia_salek Początkująca w BB

Miejmy nadzieję, że wszyscy zrozumieją. I zaczną mysleć...

5. maminka_k

maminka_k własny;)

Okropne....

6. gosiaczek1973

gosiaczek1973 potrójna mamuśka

Straszne, ale prawdziwe, na szczęście mnie to nie dotyczy, od zawsze jeżdżę z "głową", i zawsze pilnuję moich pasażerów, małych i dużych.

7. Agnes2606

Agnes2606 Mama czerwcowa'06 Zadomowiona(y)

takie filmiki powinny być w telewizji, może niektórzy by w końcu zrozumieli, ze chodzi o życie dzieci, niestety znam wielu ludzi którzy nie zapinają swoich dzieci w fotelikach, a nawet takich którzy nie kupili swoim dzieciom fotelików :no:, całkowity brak wyobraźni

8. maarta100

maarta100 Szczęśliwa mamusia

I jeszcze nalezy wspomnieć o takich, którzy wrecz żałuja pieniedzy na nowszy fotelik i zapinaja dzieci w foteliki z trzeciej reki 10 letnie, co prawda lepszy taki niz żaden.
    Za przykład podam swoich znajomch ktorzy pozałowali piniedzy na fotelik, chociaz ich stac, i kupii fotelik w komise, stary, zuzyty fotelik,bo sadzili ze fotelik to fotelik, nie ma róznicy, podczas zwykłej stłuczki te stare pasy w foteliku nie wytzrymały, na szczescie nic sie nie stało.

9. Agnes2606

Agnes2606 Mama czerwcowa'06 Zadomowiona(y)

fakt lepszy stary niż w ogóle:baffled:,
    kiedyś zwróciłam uwagę moim znajomym, bo myślałam , że to coś pomoże, no więc mówię do matki dwóch chłopców ( jeden chłopczyk ma 3 latka - fotelika w ogóle nie ma od urodzenia i drugi chłopczyk - niecały roczek - ma fotelik , ale już dla niego za mały, w ogóle nigdy nie był przypięty ani w foteliku, ani fotelik w aucie ), że to jest niebezpieczne, że przecież dziecko może wypaść, uderzyć głową o fotel, itp.itd i nagle wtrąca się kochany tatuś chłopców i mówi żebym nie gadała głupot, bo on jeździ ostrożnie i nic się nie może stać :szok:
    bez komentarza:no::no::no:
    chyba nie mam daru przekonywania

10. reklama
  11. Gabi

Gabi maj'05 kwiecień '09

Hej,dziewczyny,foteliki ważna rzecz !!!
    Ale...nie znam kandis,nie chcę nikogo obrazić...ale osoba,która ma tylko 2 posty,zresztą o identycznej treści,nie jest aktywna na forum,prosi pod jakimś tam pretekstem,żebyście weszły na stronę...ja sobie kiedyś w podobny sposób jakieś świństwo ściągnęłam...no nie wiem,ale troszkę ostrożności w sieci nie zaszkodzi...
    Pozdrawiam.

12. kandis

kandis Początkująca w BB

o tym nie pomyślałem, choć sam nigdy nie otwieram podejrzanych linków, stronka powstała na szybko aby uswiadomomic moich znajomych co może spowodować brak fotelika. później stwierdziłem ze może pomoc innym osoba z brakiem telnetu do "przekonywania". A ze akurat szukałem informacji o żłobku dla mojej córeczki to przy okazji wstawiłem post na forum
    pozdrawiam

Poleć forum