reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zróbmy coś dobrego :)

agabre

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Kwiecień 2010
Postów
1 485
Wiem, że na pewno każda z nas ma wśród znajomych kogoś potrzebującego pomocy, komu można pomóc przeznaczając 1 % swojego podatku. Ja od kilku lat wysyłam swój procent na rehabilitację Piotrusia. To synek moich znajomych, który potrzebuje stałej pomocy. Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na co przeznaczyć swój procent, możemy dzielić się informacjami o potrzebujących. Podaję link do strony Piotrusia :)

1% dla Piotrusia | Facebook
 
reklama
Dziwczyny, to ja również pozwolę sobie prosić o wsparcie. Jeśli nie wiecie na co przeznaczyć 1% z Waszego podatku, to bardzo proszę pomyślcie o mojej bratanicy. Jeśli bedziecie miały jakieś pytania chętnie odpowiem.
Z góry z całego serca dziękuję.
IGA2012.jpg
 
Dziewczyny, gdyby któraś nie miała pomysłu na 1%, wklejam post mojej forumowej ( wątek regionalny) koleżanki:
Córeczka mojej znajomej jest chora i potrzebuje ciągłej rehabilitacji. Nie mogę zrobić dla nich zbyt wiele dlatego jeśli ktoś z was albo waszych bliskich nie ma pomysłu na co przeznaczyć 1%podatku z PiT to pięknie proszę:

1% podatku w picie wpisz.FUNDACJA DZIECIOM ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ
KRS 0000037904 z dopiskiem 10084 DZIOBA LAURA

Znam jej mamę osobiście i wiem że to bardzo dobrzy ludzie, którzy na prawdę potrzebują pomocy, Laura urodziła się jako wcześniak ze zrośnieciem przełyku, rozszczepem podniebienia i innymi wrodzonymi wadami, ma 4 latka a wzrost mniej więcej mojego Wojtusia, wiem że ma też poważne problemy ze słuchem, cały czas je przez rurkę, wychowanie zdrowego dziecka kosztuje a co dopiero kiedy ciągle potrzebna jest rehabilitacja i drogie sprzęty medyczne więc nie miejcie mi za złe że tu o tym piszę więc jakby któraś mogła i nie miała innego bardziej osobistego celu to pamiętajcie o niej.
Z góry dziękuje
Zdjęcia użytkownika Julita Dzioba | Facebook
 
POMÓZMY JASIOWI!!!
Jaś od urodzenia choruje m. in. na:
- Niewydolność oddechową – oddycha dzięki respiratorowi domowemu;
- Chondrodysplasia punctata – cechy dysmorfii;
- Ciężkie uszkodzenie rdzenia kręgowego na poziomie C1-C2 – odcinek szyjny;
- Tetraplegię – paraliż czterokończynowy;
- Tlenozależność;
- Niedosłuch obustronny zmysłowo-nerwowy stopnia znacznego;
- Atopowe zapalenie skóry;
- Karmiony przez gastrostomię.
- Drgawki;

Synek urodził się 24.01.2012 r. w ciężkiej zamartwicy. Został zaintubowany w 2 minucie życia i od tego czasu wymaga mechanicznej wentylacji. Jaś posiada cechy dysmorfii – Chondrodysplasia punctata. Stwierdzono u niego ucisk rdzenia na poziomie C1-C2 (odcinek szyjny).
Od 04.06.2012 r. został zakwalifikowany do programu wentylacji domowej
i jest pod naszą opieką.
Ponieważ Jaś na stałe jest podłączony do urządzeń, dzięki którym może oddychać (respiratora i koncentratora tlenu wielkości małej lodówki), jest codziennie rehabilitowany w domu. Ze względu ograniczone możliwości ruchowe, jeszcze nigdy nie był na spacerze.
Żeby mu to umożliwić potrzebujemy m. in. specjalnego wózka rehabilitacyjnego, respiratora z koncentratorem tlenu „nieco” mniejszych gabarytów, ssaka przenośnego, a oprócz tego pionizatora, dzięki któremu będzie mógł spędzać więcej czasu w pozycji pionowej. To na sam początek, a co w późniejszym okresie? Jeszcze nie wiemy – dopiero zaczynamy walkę o lepsze życie dla naszego Maluszka.

Dlatego do wszystkich ludzi dobrego serca zwracamy się z serdeczną prośbą
o przekazanie 1% podatku na rzecz Jasia. Istnieje również możliwość przekazania dowolnej kwoty w formie darowizny.
Za każdą formę pomocy z góry serdecznie dziękujemy w imieniu swoim i Jasia.

Iza i Tomek – Rodzice.

Dane do przekazania 1% podatku:
Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
KRS: 0000037904
w polu „Informacje uzupełniające - cel 1%” 18786 REGNER JAN:






Może któraś chciałaby przekazać swój 1% na Jasia z Pruszkowa (jest to synek moich znajomych)
tutaj więcej informacji
http://dzieciom.pl/podopieczni/18786
 
Ostatnia edycja:
reklama
odświeżam temat, czas na rozliczenia i może ktoś z Was nie ma jeszcze pomysłu na rozliczenie swojego 1% :)
To synek moich znajomych, byli u nas ostatnio i mały jest już po pierwszym zabiegu, ma nóżki w szynach ale kilka razy w miesiącu musi być w Poznaniu na kontrolnych wizytach. To są duże pieniądze jak dla jego rodziców, 300 zł sama wizyta + dojazdy i leki. Poza tym małego czekają jeszcze 2 takie zabiegi.

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" – OPP
 
Do góry