reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zróbmy coś dobrego :)

reklama
A dziś w radio mówili o tej akcji - że mieszkanie rodziców Oliwii wprost tonie w kartkach z całej Polski i że rodzina czeka do przyjęcia urodzinowego, na którym to otworzy kartony z kartkami:happy2:
 
kochane mamy mam taką prośbę ! jeśli nie wiecie gdzie przekażecie 1 % to pls zastanówcie się może nad taką opcją:

nie jest to dziecko, więc może nie wzrusza ta historia tak bardzo ale to mój bardzo dobry kolega i sąsiad... marek i gosia mają synka młodszego od naszych pociech o rok, Tymek nie widział taty juz prawie od roku :no::no: a zaczeło się bezsensownie, kiedy wracał z jakimiś cieżkimi pudłami do domu zrobił coś w nogę - myslał że sobie naciągnął ścięgno czy coś, poszedł do lekarza jak nie przechodziło i konieczna była operacja, później historie z wysyłaniem tkanek pod kątem raka - nie wiem dokładnie co wyszło bo Gosia i tak jest całkiem w rozsypce :(

sama z dzieciątkiem w obcym mieście :-( a Marek obecnie w Limanowej gdzie przechodzi rehabilitację by w ogóle stanąć na nogi :-:)-(

Więc jesli macie taką możliwość to puście tą informację dalej bo bardzo mi zależy żeby wreszcie do nas wrócił :-(

TU MACIE kilka informacji o nim pracuje w rmfmaxx Marek Zieliński - Profil - RMF MAXXX

Marek jest pod opieką fundacji Avalon która pomaga osobom niepełnosprawnym.


> JAK PRZEKAZAĆ 1%:
Wypełniając zeznanie PIT, podatnik musi obliczyć podatek należny wobec Urzędu Skarbowego.W rubryce WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)
> Wpisać numer KRS: 0000270809
> Obliczyć kwotę 1%
> W rubryce INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE (bardzo ważne!) wpisać nazwisko oraz numer członkowski nadany przez Fundację -Zieliński, 3047.
 
Do góry