reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zrzucamy zbędne kilogramy :) - mega reaktywacja

reklama
byłam wczoraj u mojej dietetyczki pochwaliła mnie dała mi jadłospis na cały tydzień i za 2 tyg kontrola. Jak widać na suwaczku już jest -6kg:-)oby do wakacji bo to jest mój cel
 
Monia, świetnie! Oby później udało sie utrzymać niską wagę, bo Ty ze zrzuceniem to nie miewałaś problemu, gorzej było potem.
Powiedz, trudno Ci utrzymać zalecenia dietetyczki? Przestawić sie na trochę inne odzywianie?
 
Donuś do dietetyczki zamierzam chodzic nawet jak już osiagne swój cel żeby wprowadziła mi stabilizację myśle ze ok roku w sumie do niej pochodzę.Jeśli chodzi o zmianę nawyków to aż sama jestem w szoku że przestawiłam się od razu :tak:i w ogóle nie tęsknie za białym pieczywem ,słodyczami czy kotletem.Dała mi sporo przepisów na coś słodkiego ale jeszcze z nich nie korzystałam bo nie było potrzeby...wliczyłam mi do jadłospisu nawet 1 piwko tygodniowo a w niedzielę na podwieczorek lody. W ogóle nie czuje się że jestem na jakieś diecie odchudzającej wyliczyła mi że mam zjadac ok 1200kcal. No i najważniejsze nie mam zamiaru wracac do starych nawyków żywieniowych mam nadzieję ze ja schudnę to dalej tak będę myślec
 
aha jeśli chodzi o to ze nie miałam problemów ze zrzucaniem kg to było tak że schudłam kilka kg nigdy nie osiągnęłam wojej wymarzonej wagi niestety przerywałam diety i przybierałam o kilka kg więcej niż zrzuciłam....teraz trzymam się już 3 tygodnie jestem pełna energii ,motywacji i mam nadzieję że teraz tego nie zawalę
 
aha jeśli chodzi o to ze nie miałam problemów ze zrzucaniem kg to było tak że schudłam kilka kg nigdy nie osiągnęłam wojej wymarzonej wagi niestety przerywałam diety i przybierałam o kilka kg więcej niż zrzuciłam....teraz trzymam się już 3 tygodnie jestem pełna energii ,motywacji i mam nadzieję że teraz tego nie zawalę

super dziewczynka:tak:
 
reklama
Do góry