reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zrzucamy zbędne kilogramy :) - mega reaktywacja

dziękuję dziewczyny:)
Iza mogę ci zapisac zalecania z pierwszej wizyty 2 mam za tydzień w czwartek no więc:
-codziennie na czczo mam pic szklankę przegotowanej wody z płaską łyżeczką miodu
-zjadac 3 suszone śliwki dziennie
- 2 -3 łyżki otrąb pszennych dziennie do jogurtu popijać szklanką wody
jeść 5 posiłków dziennie kolacja 2 h przed snem
przykładowy jadłospis:
śniadanie :
1 mała grachamka 50g lub pół normalnej z sałatą,pomidorem,ogórkiem,papryką i wędliną drobiową
II śnianie owoc
obiad1/3 torebka ryżu bądź kaszy lub 1 ziemniak do tego duża ilośc surówki + średnia pierś z kurczaka ok 150g
podwieczorek
2 kromki chleba graham z tym samym co rano
kolacja
sałatka warzywna(sałąta,pomidor,ogórki kiszone,papryka,)z piersią z kurczaka zrobione z sosem czosnkowym na serku homo 0%

pic dużo wody min 1,5 l
2 kubki herbaty czerwonej
0,5l herbaty pokrzywowej
herbaty zielonej do woli

aktywność fizyczna 3 razy w tygodniu po ok 1h

aha i 2 pierwsze dni to musiałam być na diecie oczyszczającej:)
 
reklama
Monia, chciałam wczoraj zastosować się do tych zaleceń ale zapomniałam. Pomyślałam że dzisiaj zacznę, ale od rana ktoś mi tak popsuł humor że odebrało mi apetyt i checi i pierwszy posiłek zjadłam o 15. Ale śliwki i wode z miodem zamierzam wprowadzić, poza tym jogurt z otrębami przydały by mi się. Zamierzałam tez ćwiczyć i to nawet ćwiczyłam co z tego jak znowu dla poprawy humoru po kłótniach skończyłam z torebką cukierków w ręku :-(
 
ja od jakiegoś czasu jem rano jogurt naturalny z moją mieszanką: rodzynki, otręby, płatki owsiane i len mielony.
Zaczęłam też spać z owiniętym brzuchem w folię stretch, żeby się lepiej tkanka tłuszczowa spalała.
 
mineło juz 2 tygodnie od kąd jestem na zdrowym odżywianiu spadło już ok 4kg teraz wiem że waga bedzie wolniej spadac .Wczoraj byłam na 2 wizycie i pani dietetyczka powiedziała że ładnie w waga spadła. Dostałam wykaz co moge jesc a czego mam unikac,jakies dietetyczne przepisy a za tydzień będę miała rozpisaną dietę. Pytała mnie co lubię a czego nie i wg tego będzie rozpisywac jadłospis.
Ogólnie jestem bardzo zadowolona że zdecydowałam sie na dietetyczkę moja motywacja jest bardzo wysoka. Od 2 t yg nie miałam w ustach nic słodkiego i białeego pieczywa jem wszystko tak jak pani dietetyczka powiedziała wcale nie chodze głodna wręcz przeciwnie niekiedy zmuszam się do jedzenia:tak::-)
 
dziękuję wam bardzo :-)cieszę się jak dziecko jak wchodzę na wagę i widzę spadeczek a dziś znów był:-D
 
reklama
Do góry