reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zwykłe mleko

kora10

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Październik 2007
Postów
37
;-)witam mamuśki .Powiedzcie mi proszę od kiedy można podawać maluszkom zwykłe mleko ( np.z kartonu ) karmię piersią nie podaję mleka modyfikowanego .a może mogę gotowac na nim np. kaszki(zamiast modyfikowanego):-(
 
reklama
o ile sama sie dowiadywałam, zwykle mleko najlepiej podawać po trzecim roku życia. Do tego czasu najlepiej stosować mleko modyfikowane...do robienia rożnych potraw również.po pierwszym roku można dziecku podawać twarozek, lub jogurciki z żywymi kulturami bakterii troszkę później serki homogenizowane.Pozdrawiam
ps niektóre matki wprowadzają wcześniej zwykle mleko w kartonach, ale to zależy od predyspozycji naszego dziecka
 
właśnie czytałam stare posty i trochę jestem w szoku są mamy które podają dzieciom mleko krowie już od 3 miesiąca szok
 
Do góry