reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Życzenia -Gratulacje ....

reklama
Wszystkim dzieciaczkom
skladam najlepsze zyczonka,

pieknego w zyciu slonka,
smutkow malych jak biedronka
i szczescia wielkiego jak smok!


1269jpg.gif



Spoznione zyczonka dla
andzia111
Krzysia (Męża Kasia_Irlandka)
Krzyśka (Męża Sunniva)
annya
Tusienka (moja imienniczko;-) )

Na imieninowy upominek
nie chcę mowic wiele slow,
zdrowia, szczescia, pomyslnosci
niechaj w zyciu Waszym gosci.


kwiatybukiety016d.jpg



 
Ostatnia edycja:
Martusia 78 i wszystkim martusiom z okazji imienin wszystkiego naj naj


W tym szczególnym dniu
Szczególnie życzę Ci rzeczy dwóch:
Miłości co w sens życie ubiera
I szczęścia by wygrać z losem w pokera




serduszko.gif
serduszko.gif
Moglabym nie spac tylko po to, aby slyszec jak oddychasz, patrzec jak usmiechasz sie gdy spisz - chwile spedzone z Toba to skarb
serduszko.gif
serduszko.gif
 

Załączniki

  • 029.gif
    029.gif
    20,8 KB · Wyświetleń: 54
Martusiu, spóźnione, ale z samego serduszka płynące życzonka imieninowe!!! pociechy z męża z dzieci!!! wszystkiego, co najlepsze i najsłodsze!!!


A dla Lusi w dniu skończenia 2 miesięcy moc życzonek zdrówka i uśmiechu!!! rośnij duża perełko na pociechę swoim rodzicom!!!

 
Ostatnia edycja:
W imieniu Lusi bardzo dziękuję :-D
Ja też przesyłam wszystkim spóźnione życzenia!!! Chwilkę czasu mnie tu nie było, ale powoli nadrabiam.
 
W dniu ukończenia 3 już miesiąca, najserdeczniejsze życzonka dla Fifiego!!! dużo zdrówka, szczęścia, pomyślności i uśmiechu na buzi!!!:-D:-D:-D:-D:-D

A także dla Kacperka w dniu skończenia 2 miesiąca!!! Dużo radości, słonka i prezentów!!!:-D:-D:-D:-D:-D

Rośnijcie duzi na pociechę rodzicom perełki!!! :-D:-D



 
reklama
Do góry