reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zyczenia Swiateczne

Lucyann

Mama listopad 2006, 2008
Dołączył(a)
29 Maj 2006
Postów
1 805
Miasto
Łódź
Kochane Wy moje
Duzo Duzo zdrowka dla calych Waszych rodzin spokojnych nocy i mozliwosci jedzenia przysmakow.... i mam nadzieje ze bedziemy sobie skaladac zyczenia rowniez w przyszlym roku w tak zgranym gronie?
Gorace pozdrowienia od Cioci z Łodzi
Ania Igor:-) Sergiuszek i Remigiuszek
 
reklama
niech te swieta spokoj wam przyniosa a radosc chodzi za wami krok w krok niechaj dostarcza tyle optymizmu by starczylo na caly nowy rok zyczy ewa mirek paulinka i sebastian causki i gorace usciski dla wszystkich ciotek z forum
 
Bialych Swiat Bozego NArodzenia, Bogatego Mikolaja, Smacznego karpia i pierozkow (mniam) ... Duzo zdrowka dla Was Kochane Mamy , dla Dzieciaczkow i Tatusiow.Niech nam rosna pociechy!!! Niech Przyszly Rok bedzie tak samo szczesliwy ( albo i szczesliwszy) niz mijajacy 2006.
Wesolych Swiat - Forumowa Ciocia Monika z mala Eva i DOugiem!
 
Niechaj Gwiazda Betlejemska szczęściem swym Was opromieni i niech Świąt tych moc nieziemska ziemskie troski w slodycz zmieni!!!
Wszystkiego najlepszego mamusiom i ich sloneczkom!!! :-)
 
Wesolych spokojnych swiat spedzonych z nzszymi nowonarodzonymi pociechami :-) wiele milosci i czego same chcecie odemnie Kubusia i mojego meza :-)
 
Życzenia zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia
oraz wszelkiej pomyślności
przesyłają
Dorota i Roman K.
z dzieciaczkami - Wiktorkiem i Olą
 

Załączniki

  • Obrazek2a.jpg
    Obrazek2a.jpg
    132,4 KB · Wyświetleń: 245
Przepis na Boże Narodzenia:
Weźcie;
- pół miarki ciekawości
- kwarte pogody ducha
- 10 cm uśmiechu
- 1 kg życzliwości
- Miłości ze dwie garści
- cały zapas Wiary
- Nadzieji - ile się zmieści
- haust spokoju
Pomieszajcie to w Sobie, podzielcie się z bliskimi, może starczy i dla obcych... Świętujcie Narodziny Boga!! Pięknych Świąt życzą: Pati, Łukasz, Ola i Konradek ;)

400_card_5ed57e41e075087e832087246afd7e43.jpg

 
Z okazji nadchodzących
Świąt Bożego Narodzenia
pragnę przesłać najserdeczniejsze życzenia.
Niech nadchodzące Święta będą niezapomnianym czasem
spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień.
Życzę, aby odbyły się w spokoju, radości wśród Rodziny, Przyjaciół
oraz wszystkich Bliskich osób.
Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem życzę dużo zdrowia i szczęścia.
Niech nie opuszcza Was pomyślność i spełnią się te najskrytsze marzenia.


moja mała nowa rodzinka: Lilcia, Pawciu i ja
 
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia:
Gwiazdki najjaśniejszej, choinki najpiekniejszej, prezentów wymarzonych, świąt mile spędzonych, karnawału szalonego i roku bardzo udanego :)
Niech Wam rosną dzieciaczki duuuże i zdrowiutke i miłość na codzień gości w Waszych domach :)
 
reklama
Z naszej strony, krótko ;-))))
Zdrowych ,spokojnych. wesołych świąt życzy forumowym ciotkom i wujkom
Jagoda ze swoimi zezgredziałymi rodzicami :-):-):-):-):-):-):-):-)

No i Jagódka dostala od jednych Dziadków bujaczek ;-)))Az sie boimy co bedzie u drugich......Aj Ci Dziadkowie i Babcie
 

Załączniki

  • 23-12-06_1618.jpg
    23-12-06_1618.jpg
    50,9 KB · Wyświetleń: 227
Do góry