reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZYCZENIA!!!

reklama
Dominique.p ode mnie też
najserdeczniejsze życzenia urodzinkowe, spełnienia marzeń, lekkiej ciąży do końca i jak najmniej bolesnego spotkania z dzidziolkiem
 
rose219rg.gif
Joaś
z okazji imienin życzę Ci wszystkiego najukochańszego
pociechy z Dzieciaczków
lekkiego porodu
i zachowania równowagi podczas wszelkich zawirowań
 
Joas kochana!
O dzien spoznione, ale bardzo szczere najlepsze zyczenia z okazji imienin!
Spelnienia marzen i samych sukcesow w zyciu prywatnym i zawodowym (jak do niego wrocisz)!
Sciskam mocno!​
 
Dzis dzien Mamy!!!! ;D ;D ;D Wszystkiego naj naj dla Was zeby nasze pociechy urodziły sie szybciutko, bezproblemowo i zdrowiutkie...no i duzo cierpliwośći w ich wychowywaniu na porządnych obywateli ;)
 
I ja rowniez sie dolaczam :) Dla wszystkich przyszlych mam sierpniowych i nie tylko - zdroweczka, szczescia, rozwiazania wszystkich klopotow, no i szczesliwych narodzin!!!
 
reklama
Dzień Matki jest raz w roku,
Szczęśliwy i pełen uroku.
W tym dniu pragnę złożyć Wam życzenia:
Zdrowia, szczęścia i powodzenia

koteczek6ys.gif
 
Do góry