reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Pastę pistacjową zamawiałam przez net, bo nigdzie stacjonarnie nie znalazłam.
Też myślałam o serniku pistacjowym z przepisu z Cookidoo, ale znajoma mi mówiła, że wychodzi marny, więc lecę po klasyce 😉
No właśnie widze ,że ciężko z nią bedzie. Jak coś to zrobie chałwowy oba z kwesti smaku 😊 z thermomixa jestem już taka zrażona że mało co robie, tam mało co dobre wychodzi tak szczerze 😅
 
reklama
Ja po badaniach, dziewczyny jak będziecie mieć krzywą cukrową to polecam cytrynową, no dla mnie jak lemoniada. Piłam już samą glukoze i glukoze z wcisnieta cytryną i obie mdłe i słodkie a cytrynowa jak napój 😉 wyniki też już mam i wygłada na to że cukier ok, ale za to zjazd silowy, wrocilam i musialam sie drzemnac, moze teraz ogarne chalupe dziewczyny mi pomogą bo plecy jeszcze bolą...

A tak z innej beczki, chciałam zrobić sernik pistacjowy,wiecie gdzie dostane paste pistacjową ? Nie kojarze żebym w jakimś sklepie widziała
Najprędzej w sklepach ze zdrową żywnością, albo no w Carrefour też dzial zdrowa żywność. Kiedyś widziałam też w Lidlu , ale nie wiem czy jest w stałej ofercie
 
Ja po badaniach, dziewczyny jak będziecie mieć krzywą cukrową to polecam cytrynową, no dla mnie jak lemoniada. Piłam już samą glukoze i glukoze z wcisnieta cytryną i obie mdłe i słodkie a cytrynowa jak napój 😉 wyniki też już mam i wygłada na to że cukier ok, ale za to zjazd silowy, wrocilam i musialam sie drzemnac, moze teraz ogarne chalupe dziewczyny mi pomogą bo plecy jeszcze bolą...

A tak z innej beczki, chciałam zrobić sernik pistacjowy,wiecie gdzie dostane paste pistacjową ? Nie kojarze żebym w jakimś sklepie widziała
Takie rzeczy to ja najczęściej zamawiam przez neta.

Polecam na święta zrobić sernik baskijski. Robiłam już kilka razy i zawsze jest zachwyt. Widziałam też wczoraj wersję pistacjową 😋
 
A jak Wasze przygotowania do świąt?
Szykujecie się? Czy idziecie w gości :)
U nas nie ma jakiś wielkich przygotowań, bo my w sumie świąt jako takich nie obchodzimy.
W sobotę lecimy do siostry narzeczonego, tam grill, więc zrobię jakąś sałatkę i sernik. Kupimy parę rzeczy na ruszt. W niedzielę do mojego taty, to tam już wszystko będzie, a w poniedziałek tylko kawa z moją mamą i siostrą u babci 😉
 
Cześć, szykujemy się na święta na luzie - okien nie myje, bo nie mam kiedy i nie mam siły, z grubsza chałupę ogarnę i to w sumie tyle.
Wielkanoc to takie fajne święta pod względem organizacyjnym, że w sumie wystarczy normalne jedzenie plus jajka, babka i żurek😀
W niedzielę jedziemy na spęd rodzinny do mojej babci, a w poniedziałek będziemy pewnie odpoczywać, może na jakąś samochodową wycieczkę pojedziemy 🙂


4,5 roku🙂
Zdecydowałam, że jednak na razie jej nie mówię - powiemy na spokojnie, po kolejnych badaniach.


U mnie niby też nie ma możliwości, a ciąża jest młodsza o około 10 dni - widocznie długo się zagnieżdżała albo co. Trzymam kciuki, żeby się udało 🙂
No właśnie zagnieżdżenie później też odpada bo 7 dni po owulacji wyszedł pozytywny test więc musiała być zagnieżdżona 😞
 
Hej dziewczyny.
I ja tu nieśmiało się przywitam.. bo czytam Was od 2 dni, ale praca, maluchy i nadrobić Was nie mogę.
Doczytałam, że wiekszośc z Was ma termin na poczatek listopada... mi z kalulatora i ostatniej @ wyskoczyło 28.11. Ciąza potwierdzona testem i betą(pierwszą robiłam 2 dni po dniu spodziewanej @ -127.15 , kolejna po 48 h- 280.15, przyrost w normie)...na wizytę idę 18.04.
Objawów nie mam oprócz zawrotów głowy, lekkiego bólu brsycha jak na @ i senność. Jednak u mnie to chyba norma, bo kazda ciąża u mnie tak samo przebiegała.
Miłego dzionka
Edit: u mnie wie mąż, mama i psiapsi... póki nie zobaczę serduszka nikomu wiecej nie mówię. Jesli sie potwierdzi pewnie powiem szefowi, bo musze wychowawczy przerwać.
Mam taki sam termin 😉
 
Witam witam i ja z kolejnym usg ;);):) 15 mm dzieciątka ❤️
 

Załączniki

  • 20240328_164744.jpg
    20240328_164744.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 72
reklama
Do góry