reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olsztyńskie mamy.

Kobietki mam pytanie. Gdzie w Olsztynie można pójść pooglądać wózki poza bobasem w gracji i maluszkiem pod kościołem na Wyszyńskiego?
to chyba najpopularniejsze sklepy też nie kojarzę więcej. Ale ja kupując wózek najpierw upatrzyłam sobie model w sklepie obejrzałam dokładnie a potem ten sam zamówiłam przez internet bo wyszło taniej :)
 
reklama
Necia ja też tak zamierzam. Problem w tym, że mojego typu nigdzie nie można w sklepie obejrzeć a trochę boję się kupić bez dotykania.
 
Cześć dziewczyny! Cicho tu na forum strasznie, ale może mamusie i ciężarówki z Olsztyna ukrywają się w krzaczkach:-)
Sama jestem 26 tc i chętnie pogadałabym z kimś doświadczonym, albo równie początkującym jak ja. Jestem pod opieką poradni ginekologicznej w szpitalu wojewódzkim i zastanawiam się czy rodzić w tej placówce. Opinie w necie są różne, może ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami? Wybieram się też do szkoły rodzenia, ale zastanawiam się do której - może coś podpowiecie, gdzie warto?
Też mam problem z wyborem wózka. Chciałam pooglądać wózki w Bobasie, ale tam jest tak ciasno, że nie ma miejsca nawet by się dokładnie przyjrzeć. A do tego wybór raczej marny... Tylko się wkurzyłam. Mnie się podobają trójkołowce i podobno dobrze sprawdzają się w trudnym terenie ( a ja mieszkam pod miastem), ale nikt ze znajomych nie ma, więc trudno o jakąś rozsądną opinię na ten temat
 
Żyrafko ja dzisiaj idę na tygodniowy pobyt do wojewódzkiego i chętnie potem zdam relację.

Co do bobasa to polecam tam zamawiać. Ja swój wózek tam zamówiłam i wyszło mnie taniej niż w necie, facet zamówił mi nietypowy kolor i kilka rzeczy dostałam na prawdę gratis. Co do trójkołowców to z tego co słyszałam to w teren średnio się sprawdzają, bo są wywrotne. W teren najlepiej 4 duże pompowane koła. Mówili mi to we wszystkich sklepach w jakich byłam (w tym kilka w Wawie). Ja też będę jeździć dużo po lesie i mam 4kołowca.

Może napisz do mnie na pw coś o sobie. Widzę, że jesteś na podobnym etapie ciąży jak ja.
 
Cześć Marcysiowa :-)
Wiedziałam, że jak się odezwę, to zaraz jakaś koleżanka się znajdzie. Może jeszcze ktoś do nas dołączy.
Co do trójkołowców to słyszałam właśnie że na teren są ok, za to do miasta, szczególnie na podjazdy i krawężniki już nie za bardzo. Mnie się wymarzył ten model EasyWalker SKY - 2010 Black + Gondola - Hipkids Zwłaszcza podoba mi się filmik jak jeżdżą po plaży. No ale mąż się buntuje, więc pewnie z trójkołowca nici. Ja się chyba przejdę po komisach, może znajdę jakiś fajny używany.
Najbardziej doskwiera mi pogoda bo jak już pisałam mieszkam pod Olsztynem i przez te śniegi jestem uziemiona w domu:crazy:
 
Cześć Dziewczyny :),
ja po raz pierwszy na forum... pierwszy raz będę mamą (18 tc). Mam nadzieję, że wszystko będzie ok... "Zwiedzam" już forum i z wielkim zaciekawieniem czytam o Waszych doświadczeniach i chłonę wszystkie dobre rady i podpowiedzi. Mam jeszcze trochę czasu, ale ponieważ to będzie nasze 1-wsze dziecko już teraz mam poczucie, że im więcej się dowiem, tym spokojniejsza będę :tak:
Mieszkam na obrzeżach Olsztyna, więc też z niecierpliwością oczekuję ładnej pogody, by w końcu wyjść na spacer, zwłaszcza, że mieszkanie jest w trakcie remontu... więc chętnie z niego uciekam :)
Na razie jestem lekko przerażona ilością rzeczy, które trzeba nabyć dla Dziecka i również dla mnie, no i kosztem tego wszystkiego, ale mam nadzieję, że uda się coś odkupić (juz podpytuję znajomych), znaleźć na allegro taniej, no i pewnie pomogą przyszli dziadkowie, więc może nie zbankrutujemy ;)
Na razie czekamy, by juz dowiedzieć się czy to chłopczyk czy dziewczynka... i uczymy się powoli siebie :-)
Z góry dziękuję za wszystkie cenne rady i wskazówki :) Pozdrawiam Was serdecznie i życzę przyjemnego tygodnia pełnego słońca i dobrego samopoczucia :))))
 
Gosiaczek dobra logopedka przyjmuje w Przychodni Specjalistycznej na ul.Dworcowej na I piętrze tuż przed rentgenem.
Żyrafka ja rodziłam w wojewódzkim pierwsze i drugie dziecko w tym drugie niecałe 5 m-cy temu i byłam zadowolona. Co do wózków to ja do miasta trójkołowca odradzam bo będziecie przeklinać za każdym razem wjeżdżając pod podjazd.Ja mam cztreokołowca z pompowanymi skrętnymi kołami i czasem zdarzają się podjazdy że przednie koła się nie mieszczą , a zimą to już w ogóle jest fajnie jak służby porządkowe odgarniją śnieg ze schodów na podjazdy wrr....
Andziocha i inne dziewczyny zapiszcie się na warsztaty tam wiele się dowiecie Warsztaty Mamo to Ja
Andziocha jak będziesz znała płeć to daj znać :happy2: Jak byś chciała to mam na sprzedaż ubranka po Młodej ale mam też takie neutralne.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry