reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

tabletki na podtrzymanie ciazy :(

reklama
Mogę z dumą powiedzieć ze dotrwałam z tą nienormlaną macicą do 37 -38 tygodnia:)A wróżyl mi poronienie albo bardzo skrajne wczesniactwo :) dało się z tymi popier.. skurczami,ale 2 ciaze juz miec nie będę.To będzie to samo bo taka macica nadreaktywna;/już mam dosć przezyć ,wystarczy
 
pokaże Ci 2 zdjęcia z ktg jedno z 30 tyg drugie 27 tygodnia.Odrazu Uwierzysz że donosisz.

http://yfrog.com/mvzdjcie0274gj

http://img837.imageshack.us/i/zdjcie0000.jpg/

i z taką pojeb---- macicą też mozna donosić. Fakt że na drugie dziecko się nie godze bo myślałam że się pochlastam z bólu(po cesarce nawet rana nie bolała taki bół byl cała ciąze) kazdy ruch powodował ze robiłam sie cała czerwona i wstrzymywałam oddech(chociaz powinnam wasnie oddychać głęboko)Pewnie uratowało mnie to ze mam zwęrzone wymiary miednicy i to byl w moim przypadku plkus bo pewnie urodziłabym w 22 tyg;/
 
Ostatnia edycja:
One mają być na zero,górwna linia na samym dole a zwróć uwage że skacza na 80;/ Takie trójkąty to piszą się jak stawia się brzuch ja miałam taka serią jak widac,jeden za drugim.A te kwadraty z ząbkami to będziesz m ieć jak bedą skurcze porodowe ja niestety mialam je caly czas i musieli je szybko likwidowac albo wysylac tam gdzie opiekuja sie wczesniakami.Naszczescie zawsze udawało się je zl;ilkwidować ale tokalizą która zlatywala w ciągu 20 minut inaczej sie nie dało a powinna leciec przez cały dzień bo fenoterol jest silny.
 
reklama
No moje KTG przy porodzie tak wyglądało więc nie badzo wierzę, że można mieć takie skurcze w połowie ciąży. No ale są różne przypadki.

tak myslalam.Od 25 -27 bedziesz już miała tokalize(już nospa nie działa).Prawdopodobnie fenoterol dostaniesz ale od tych tygodni ,bo dopiero wtedy dziala.

Ja całą poprzednią ciążę miałam twardnienie brzucha i brałam no-spę i luteinę i obeszło się bez innych leków i też mogę się pochwalić, że dotrwałam do 39 tc i miałam poród wywoływany, bo maluchowi ewidentnie nie śpieszyło się na świat, szyjka była krótka całą ciążę i do porodu taka została, dopiero po masażu się zaczęła powoli rozwierać! Maluszek zdrowy jak ryba, waga 3700 g i 56 cm długi, dostał 10 pkt i po dwóch dniach wyszliśmy do domu, bo wszystko było w jak najlepszym porządku!!!!!!
 
Do góry