reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Nessi pytałam na inntm wątku, od czego zalezy, ze ktoś ma dostęp do zamkniętego? pisałam ci priv z prośbą o dołączenie, jestem tu na forum już jakiś czas, a dostępu do zamkniętego nie mam.
czy jest to wątek zamknięty tylko dla niektórych?
 
reklama
Nessi pytałam na inntm wątku, od czego zalezy, ze ktoś ma dostęp do zamkniętego? pisałam ci priv z prośbą o dołączenie, jestem tu na forum już jakiś czas, a dostępu do zamkniętego nie mam.
czy jest to wątek zamknięty tylko dla niektórych?
To nie od Nessi zależy kiedy Cię dodadzą, więc cierpliwie czekaj

f2w3rjjgyxbhua3h.png
 
Nessi pytałam na inntm wątku, od czego zalezy, ze ktoś ma dostęp do zamkniętego? pisałam ci priv z prośbą o dołączenie, jestem tu na forum już jakiś czas, a dostępu do zamkniętego nie mam.
czy jest to wątek zamknięty tylko dla niektórych?
Nessi tylko podaje nicki do administracji, a oni wysyłają wiadomość o dołączeniu do wątku zamkniętego do konkretnej osoby.
Zamiast pytac na innym wątku, mogłaś po prostu napisać na priv do Nessi czy do mnie i zapytać.
Nie nie jest to wątek tylko dla wybranych.
 
Nessi pytałam na inntm wątku, od czego zalezy, ze ktoś ma dostęp do zamkniętego? pisałam ci priv z prośbą o dołączenie, jestem tu na forum już jakiś czas, a dostępu do zamkniętego nie mam.
czy jest to wątek zamknięty tylko dla niektórych?
Nie moja droga, osoby które wysłały mi PW dostały dostęp do forum ...jeśli wysyłałaś powinnaś mieć dostęp.
Dlaczego nie masz ? nie wiem ..ale wystarczyło bez fochania napisać o istniejącym problemie ..
 
dziewczyny ja się nie focham- nie ten wiek :p
tylko spytałam, normalnie, tak na priv pisałam, pożniej pomyślałam, że może był tylko określony czas na podanie swojej chęci przystąpienia do zamkniętego,
 
Kurde babki znów jakieś plamienie mam... Zażyłam nospę, kwas foliowy, luteina wtyknięta i leżę. Mam nadzieję, że się uspokoi i tym razem... Normalnie po trzeciej ciąży nie spodziewałabym się takich cudów, skoro dwie pierwsze bezobjawowo i bezstresowo...
 
Kurde babki znów jakieś plamienie mam... Zażyłam nospę, kwas foliowy, luteina wtyknięta i leżę. Mam nadzieję, że się uspokoi i tym razem... Normalnie po trzeciej ciąży nie spodziewałabym się takich cudów, skoro dwie pierwsze bezobjawowo i bezstresowo...
Kochana ja wczoraj po dwóch tygodniach miałam delikatne krwawienie ...też mam pietra, ale cóż począć ..
 
Witam Was ciepło:)
Jeahl piszesz, że po trzeciej ciąży nie spodziewałaś się atrakcji- możemy sobie rękę podać:) z perspektywy czasu widzę, że zaskoczonym można być zawsze hihi.
Mnie nadal męczy... wczorajsza podróż pociągiem 630km dała w kość. Mam tylko 5 dni na unormowanie żołądka, bo w szkole wzbudzę sensację, jak będę ciągle w wc:)
Nie dam rady wszystkim odpisać, bo nadal nadrabiam zaległości...
Miłego dnia dla wszystkich i no stresssss:)
 
reklama
Do góry