reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Darii, JESTESSSS!!! :-) Od 2 tygodni o Tobie mysle i zastanawima co sie z Toba dzieje.Mialam nadzieje,ze nie masz czasu do nas pisac a tu okazuje sie,ze cos powazniejszego :-( Uwazaj na siebie i lez jak przykazano a bedzie wszystko dobrze. :tak: Trzymaj sie cieplutko!!!


Odnosnie sporu miedzy TeQuila a Blueskye uwazam podobnie jak Pingwinek. Takie upublicznianie korespondencji jest nie na miejscu. Ta sprawa powinna byc zalatwiona miedzy Wami. Nie wiem jaki Blueskye miala cel piszac tutaj tego posta. Czasem nerwy i hormony nas ponosza dlatego GOtadora ma rowniez racje, pogodzcie sie dziewczyny bo na prawde sa wieksze problemy nie ma co sobie glowy krzatac klotniami.
 
reklama
Oj co to za wpis........Olać sprawę i przechodzimy do następnej strony, a tamto wymazujemy. Nie wiem o co chodzi i nawet się nie zagłębiam.
Powiem tylko że podobnie było na form IUI, też się dziewczyny powadziły.

Nasze forum ma magiczną moc :))))
 
bluesky - rozumiem, że macie zatarg, ale moim zdaniem upublicznianie korespondencji jest bardzo nie na miejscu... Każdą z nas kiedyś poniosło, ale bez przesady, zastanów się... Ja na przykład nie chcę czytać cudzej korespondencji, a tym bardziej, jak kompletnie nie wiem, co się między Wami wydarzyło... Tequila napisała dwa słowa za dużo, a Ty wykonałaś jeden ruch za dużo... Nieładnie :no: Załatwcie to między sobą, tak będzie najbardziej z klasą...
Bo czy Twoja chęć publicznego zdyskredytowania innej osoby jest lepsza od słów Tequili? Czy uważasz się teraz za bardziej moralną i w porządku? Ktoś mi kiedyś powiedział - jeśli masz rację w sporze i zachowasz się nie w porządku, to przestajesz ją mieć. I coś w tym jest...

nie uważam sie za bardziej moralną.ale uważam ze powinnyście wiedziec z kim macie do czynienia...
bo nikt ...absolutnie nikt nie ma prawa czegoś takiego napisać nikomu...
i nie ma znaczenia czy to była prywatna korespondencja.z moich ust nie padła ani jedna obelga na Tequillę.

miałam inne zdanie. i tyle.
i nie uwazam że upublicznienie tej wiadomości jest złe.
uwazam ze mam prawo sie bronić.bo łatwo jest nabluzgać komus w pw..prawda?

a ona tutaj tez pisała o nas..wiec to jest w porzadku?
i takie w porzadku jest pisanie komus ze jest *******niętą i nie zasługuje na dziecko?

hormony to usprawiedliwiają?????

wybacz.ale to jest świństwo którego nie wolno ukrywać.
 
Ostatnia edycja:
Lawendowy gratulujemy Ci z Maksiem! twoje ostatnie krwawienie implantacyjne nie mogło oznaczać nic innego:tak:

Madzialenak coś się nie odzywasz od wczoraj, czuje że to oznacza początek akcji porodowej:szok: Seba nareszcie zmienił zdanie :tak: mocno trzymam kciuki!
Kate jutro wasz wielki dzień, bądźcie dzielne ;-)

U mnie dziś smutny dzień, musieliśmy podjąć decyzje o uśpieniu naszego 11 letniego rotka:-( Ma od paru lat narośla pewnie nowotworowe, diz chcielismy aby weterynarz pobrał jakis wymaz z ran na łapach do laboratorium aby się upewnić że nie zagrozi to noworodkowi.. i po konsultacjach z 3 wetami dziś kazdy stwierdził że psa należy uśpić bo to zbyt duze ryzyko przy noworodku! Jutro rano przyjezdza wet ze strzykawka :-( nie moge mu dzis w oczy patrzec
Ale popoludniu przuywozi nam szczeniaka berneńskiego psa pasterskiego bo został mu jeden 12 tyg. z miotku więc będziemy mieć jeszcze jedno psie dziecko w domu :sorry2:
 
Przepraszam Was Kochane za posta blue,nie wiem dlaczego przedstawiła Wam tutaj tą wiadomość skoro nie macie zupełnie pojęcia o co chodzi i zupełnie Was to nie dotyczy,tym bardziej że była to wiadomość prywatna,nie będę Wam opisywać całej sytuacji bo nie chce się już sama denerwować ani Was obarczać jakimiś sporami tym bardziej że w większości tutaj jesteście w stanie błogosławionym i nie wolno Was narażać na stresy:tak: Powiem tylko tyle,mój błąd że wdałam się w dyskusję z osobą niestety chorą psychicznie,która ma na celu tylko oczernienie i upokorzenie innej osoby,prawdopodobnie spowodowane jest to długoletnia walką niestety zakończoną porażką.Fakt poniosło mnie w ostatniej wiadomości do niej ale naprawdę już wyszłam z siebie,ile można wysłuchiwać obelg na swój temat:-( cóż blue mogę jedynie życzyć znalezienia dobrego psychiatry a Was jeszcze raz serdecznie przeprosić że byłyście mimowolnymi świadkami tej sprzeczki
 
Lawendowy Sen-->> GRATULUJĘ CI OGROMNIE !!!! Jak to ktoś już wcześniej napisał: w kupie siła:) ojej jak fajnie, że nasze forum tak zaraża i fluidki od zaciążonych przechodzą dalej:):-):-):-):-):-) Dbaj o siebie i już przypadkiem okien nie myj !!! hihih;)

Darii--> w końcu się odezwałaś, kurcze...przykro mi, że na IP musiałas jechać, ale najważniejsze, że z dzidziulkiem wsio okey jest, leż i odpoczywaj dużo

Ja z kolei czuję się bardzo dobrze, mdłosci minęły już jakieś 2 tygodnie temu, teraz tylko bezsenność w nocy mnie dopada, ale radzę sobie jakoś. Poza tym dużo chodzę i spaceruję. Skurczy też już żadnych nie mam:) do wizyty jeszcze 17 dni :happy::tak::-)
 
Lilia oczywiście nie mam zrobić TSH bo już mam tylko FSH :tak: za dużo już tego wszystkiego i mi się miesza:-D
Wiesz październik to dobry moment na zostanie ciężarówką:-D obu nam tego życzę:tak:
 
reklama
Dziewczyny poratujecie wyszło mi coś takiego w wymazie:

Komórki nabłonkowe: liczne
Flora bakteryjna: dość liczne formy cylindryczne Gram (+)

Nie mogę znaleźć w necie co to oznacza??? Spotkałyście się z czymś podobnym?? Wizyte mam w czwartek dopiero, boje sie że to coś groźnego?? :-( To było pobierane zanim zaczęłam stosować czopki :confused:
 
Do góry