reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Witam i ja...
madzienka masz rację, siedzę w pracy i ziewam:baffled:muszę ekspres uruchomić:-Dale Jula ma wycieczek w przedszkolu:szok:
sesja nasza chyba udana, choć Staś nie koniecznie chciał pozować,ale za tydzień się przekonamy co z tego wyszło:tak:;-)
iwonka wytrwałości...niestety wiem,o czym mówisz:baffled:
Marta wow...gratulacje:tak:
 
Witam,

M po trzydniowych wagarach poszedł do przedszkola, zadowolony jak nigdy:tak:ale w grupie jest malutko dzieci więc ciekawa jestem jak długo pochodzi.
Zasiadłam z kawką, karkóweczka pięknie pachnie z piekarnika, 3 pranie nastawione, po relaksiku zabiorę się za prasowanie. Dzisiaj trochę później odbieram M bo mają angielski po 15:tak:


Sunday i jak morfologia wyszła? Ja dopiero w pt odbieram M wyniki.
A ty jak się czujesz??

Anaconda dobrze że już masz sprawny samochodzik:tak:,

Iwonka zdrówka dla Cypka:tak:u nas też z badania kału robaki nie wyszły i lekarka odmówiła recepty na zawiesinę, sama go odrobaczę ;-)za jakiś czas na razie niech odpocznie od leków.

Misia to czekamy na fotki z sesji:tak:

Marta gratuluję, ślicznie wyglądasz:-)
 
Co tu dzis takie pustki?
Co do robakoe robilam Mackowi bafania i kal nosilam i nic 2wyg temu mama wycignela gliste dostalismy mocniszy lek niby nic wiecej nie bylo bo dawke mial konska, najprawdopodobniej od kotow lub psa no bo skad, teraz lepiej je
Anaconda u nas po slubowaniu
Marta lal
 
Witam :-):-)
Ale z rana była mgła, normalnie jechałam na oślep :szok::szok:
Dzisiaj popołudnie z odpoczynkiem bo wreszcie nigdzie nie trzeba iść :tak::tak:
Moja kierowniczka nie za bardzo chce mi dać wolny dzień na Mai ślubowanie ale ja ją i tak przerobię :-p:-p;-);-)
Marta no no ale przemiana :tak::tak:;-);-) gratulacje :tak::tak:
Iwonka oj zabiegana jesteś jak nie wiem co :szok::szok: jak Ty na to wszystko czas wolny znajdujesz :szok::szok:
Justyna super że Michaś już tak chętnie chodzi do przedszkola :tak::tak: oby tylko teraz się nie rozchorował :tak::tak:
Madzienka dziś bez kawy to ani rusz, ja już 3 wypiłam :tak::tak:
Dzisiaj Maja miała pierwszy test z angielskiego, ciekawe jak wypadła :confused::confused:
 
Ja siedze i slucham jak Asia cwiczy u logopedy i buszuje w necie
Anaconda za miastem mgla taka jak i w miescie tragedia
Na pewno Mai test poszedl swietnie
Ja dzis tez po poru kawach Macius dzis plakal w nocy chyba 5?
Dziewczyny mam cos takiego ze w nocy nie moge jezdzic oslepiaja mnie swiatla
A jak jeszcze cos pafa to mi sie w glowie kreci jak na karuzeli, ma ktos cos takiego?
Milego popoludnia
 
hej dziewczyny jak tam żyjecie.... u mnie tak sobie???? znaczy miałam kilka dni nadziei ale dupa....:-:)-:)-(
dzisiaj znowu obudziłam się z takim bólem głowy który do tej pory mnie trzyma...mimo łyknięcia kilku tabletek...
dzisiaj Czarek dostał kimono na karate...a za miesiąc ma egzamin na biały pas ha ha
a oto mój karateka

16102013990.jpg16102013991.jpg

sunday jak tam zdrówko mam nadzieję że lepiej.... jak Maksio???? robaki wypedzone????
no muszę jakoś odebrać ten kalendarz ale najszybciej to chyba na weekendzie bo tak jakoś mi nie po drodzę.... no właśnie gdybym była na dziewanny to było by łatwiej....

sienio super że Julcia gotowa na zimę ale niech szybko jednak nie nadchodzi bo my jeszcze nic nie mamy....

madzienka Julcia nie bała się baniek jak jej stawiałaś????? jak tam Calineczka warto pójść na to przedstawienie????
dziękuje Czarek już chodzi do przedszkola na szczęście bo już dostawał świra w domu

anaconda Maja to chyba ma strasznie dużo zadawane??? oj nie chciałabym być w skórze kierowniczki jeśli by Ci nie dała wolnego na ślubowanie :-D:-D:-D a kiedy ten wyjątkowy dzień????

iwonka jak tam Cypek???? wysypka minęła ???? i tak jak pisze Madzienka to chyba zależy od dziecka bo mój Czarek w tamtym roku może tylko 2 razy był chory....

marta gratuluje

justynka a inne zajęcia dodatkowe wróciły do Waszego przedszkola????? czy tylko angielski????
 

Załączniki

  • 16102013990.jpg
    16102013990.jpg
    12,7 KB · Wyświetleń: 69
  • 16102013991.jpg
    16102013991.jpg
    16,3 KB · Wyświetleń: 76
Elza tak Maja ma bardzo dużo zadawane i jeszcze nie chce sama odrabiać tylko trzeba przy niej siedzieć ale ja cały czas pracuję nad jej samodzielnością ;-);-):-D:-D ślubowanie klas pierwszych mamy w następną środę :tak::tak: trzymam kciuki za następny m-c - oby nadzieja nie była złudna :tak::tak: masz super karatekę w domu :tak::tak:
Iwonka moja Maja też pierwszego roku w przedszkolu wcale dużo nie chorowała i tego się trzymaj :tak::tak:
Gon1a ja nie znoszę jeździć po ciemku poza miastem, ulicami nieoświetlonymi bo wtedy też mnie oślepiają auta jadące z naprzeciwka ale wtedy staram się patrzeć tylko na swój tor jazdy :tak::tak::-D:-D a Wy gdzie chodzicie do logopedy bo u Mai to są w szkole zajęcia z tego co wiem :tak::tak: wiesz że idę 30.10 do ortodonty bo nam dentystka powiedziała że to już najwyższy moment :tak::tak: współczuję pobudek nocnych :baffled::baffled:
Zmykam się myć i spać bo jutro znowu poranna pobudka :tak::tak:
 
reklama
Elizka początkowo ciut nieufnie do nich podchodziła ale jak postawiła tacie:-p to i ona dała sobie postawić...chyba jej się to spodobało bo dzisiaj chciała żeby jej też postawić...
Calineczka Julci podobała się, chociaż panie w przedszkolu mówiły że niektóre dzieci bały się....

spokojnych nocek...
 
Do góry