reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki samochodowe - nasze przemyślenia, marzenia, pomysły, plany ;)

reklama
Mea fajnie Cię widzieć :) Też mam zamiar zakupić chustę, będzie mi łatwiej funkcjonować z dzieckiem na piersi :) No i spacery z 2 będą łatwiejsze :)
 
sarenka też mamy ten leżaczek tylko inne kolory i tak samo mała do tej pory uwielbia w nim siedzieć
mea widze, że masz jedo i jak się sprawuje? To jeden z moich typów. Chciałabym wiedzieć jak dawał radę w zimę po lesie bo widzę na zdjęciu że drogi mu nie straszne oraz czy gondolka przezimuje nam dzieciaczka. Zawsze lepiej podpytać kogoś kto go używał niż czytać suche opinie na aukcjach. Co do chusty to ja Lili też chciałam chustować ale mój małż z tych upartych i się nie zgodził. U nas w okolicy nigdy nie widziałam nikogo kto by chustował więc podejrzewam, ze dlatego. Małe miasteczko gdzie każdy każdego zna i uwielbia wszystko wytykać więc bylibyśmy pod obstrzałem spojrzeń. Ahh facet to ma czasem dziwne myslenie..
 
sarenka też mamy ten leżaczek tylko inne kolory i tak samo mała do tej pory uwielbia w nim siedzieć
mea widze, że masz jedo i jak się sprawuje? To jeden z moich typów. Chciałabym wiedzieć jak dawał radę w zimę po lesie bo widzę na zdjęciu że drogi mu nie straszne oraz czy gondolka przezimuje nam dzieciaczka. Zawsze lepiej podpytać kogoś kto go używał niż czytać suche opinie na aukcjach. Co do chusty to ja Lili też chciałam chustować ale mój małż z tych upartych i się nie zgodził. U nas w okolicy nigdy nie widziałam nikogo kto by chustował więc podejrzewam, ze dlatego. Małe miasteczko gdzie każdy każdego zna i uwielbia wszystko wytykać więc bylibyśmy pod obstrzałem spojrzeń. Ahh facet to ma czasem dziwne myslenie..

szczerze mowiac nie wierze w to ze gondola przetrwa u naszych maluchow zime - co wiecej jestem pewna ze nie !!!! Agate przesadzilam do spacerowki w maju (5 miesiecy) glownie dlatego ze w spacerowce bylo jej chlodniej a latem to ma znaczenie ... zima wiadomo ze dluzyej pojezdze z gondola ale 7-8 miesiac to juz max dla gondoli i w koncu temu maluchowi zwyczajnie bedzie za ciasno ... poza tym ciekawosc takiego szkraba nie pozwoli mu spokojnie lezec w zabudowie ... bedzie sie denerwowac i tyle ... duzo tez bedzie zalezalo od tego jak maluch bedzie sie miescil w foteliku - nosidelku ... jak wysadze malucha z maxi-cosi to go tez z automatu przesadze do spacerowki bo nie wyobrazam sobie wozenia gondoli w samochodzie (mimo ze mam kombika z mega bagaznikiem) to jest po prostu nieergonomiczne ... no i oczywiscie pamietajcie o tym ze mam chuste !!! wszedzie gdzie nei trzeba wozka bede chustowac !! ewika nie sugeruj sie tym co mowia ludzie ... patrz na to jak tobie i maluchowi bedzie po prostu wygodnie ... ja jestem postawna i silna kobieta i noszenie dziecka na brzuchu czy na plecach nie jest dla mnie zadnym obciazeniem !! niektore dziewczyny zwlaszcza po ciazy maja tak oslabiony kregoslup ze za nic nie moga sobie na chuste w pocztatkowym czasie
 
Mea a powiedz mi ta elastyczna chusta się nie rozciągnęła w czasie użytkowania? Mamy tkaną i niezbyt mi przypadła to gustu:eek:
 
reklama
Próbowaliśmy wiązać na różne sposoby. Jak dla mnie jest taka hmm sztywna, nie pasuje mi ani troche:baffled: wolałabym właśnie żeby była elastyczna, lepiej się dopasowywała. Tym razem zaopatrze się w elastyczną. Jaką polecasz długość?
 
Do góry