reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Asku ja nie zakładam że będe karmic butelką, chcę naturlanie i stanę na rzęsach by mi się to udało, ale 2 buteleczki chcę mieć np do herbatki i do spuszczonego pokarmu (gdybym miała nadprodukcję :-) ) a pieluszki tetrowe to może faktycznie najpierw kupię z 5szt a najwyżej później będę lecieć do sklepu po zapas :-)
Wyprawka przy wypisie superowa :-D


Mi_Lwa gratuluję córci !!! :-)
 
reklama
STRUSS jak będziesz miała nadprodukcję :-D to będziesz cycem karmić, by nie mieć zastojów i zapalenie piersi ;-)

MI_LVA gratki szparki :-D :-D

JARANTI wkładki laktacyjne w dobrej cenie widziałam ostatnio w rossmannie ;-)


ostatni godzina :tak: :-D szkoda, że ona tak jakoś leci najwolniej ;-)
 
bajka szybko zleci kochaniutka, przynajmniej cosik zarobi...a tak jak pojedzie to do kiedy zamierza zostać ?

a jak pojedzie na poczatku lutego to wróci po 3 tygodniach, czyli ok. 21 lutego i mam nadzieję, że już więcej nie pojedzie :)
BAJKA :laugh2: a w Mikołaja też wierzy? :-D
co to to nie :)

Bajka no to trochę dziwne że wierzy jeszcze w bociany;-):-)

sama byłam zdziwiona, ale rozumiecie... ja jego matką nie jestem i nie do mnie należy ten obowiązek... :/ a swoją drogą jak 13-letnia siostra wie, to myślałam, że on też wie, a jak się okazało, że nie to byłam zgaszona, rozśmieszona i zostawiłam to bez odpowiedzi :/ może i źle, ale nie byłam na to przygotowana.
 
JARANTI [/COLOR]wkładki laktacyjne w dobrej cenie widziałam ostatnio w rossmannie ;-)


Ooo dzięki, wstąpie na pewno w tym tygodniu jak pojadę do gina :-)

A mam zapytanie dziewczynki jeszcze w takiej kwestii czy proszek do ubranek musi być koniecznie z serii dzidziuś czy coś takiego? Czy może być też hipoalergiczny Biały Jeleń?
Co z płynami do płukania>?
 
JARANTI biały jeleń jak najbardziej może być ;-) przynajmniej kojarzę, że kuzynka dla swoich alergików używała ;-)


i już do domku :-D :-D :-D
 
Ostatnia edycja:
matita oooo to super :) już zaraz będą powoli wszystkie zaczynały :)

CzekamyNaIgorka szefowa nic Ci nie musi kazać, Ty jesteś na zwolnieniu lekarskim...to nie jest urlop że może w każdej chwili pracownika ściągnąć...nie daj się bo widzę że troszkę Tobą pogrywa a Ty się tak łatwo dajesz :baffled:

Ewelinnnn ale Ci sie udalo :szok: super :) to miłego pierwszego razu :-)

gwiazdeczka to Ty z wiekszych już masz z głowy :) teraz najgorsze te "pierdołki"

Jaranti hahaha to ja nie wiem jak to jest :) mój mały też dzisiaj szalał w nocy a kręgosłup myślałam że mi odpadnie :szok:
Dla mnie najgorzej z dołem bo bluzki jakieś tam wynajdę :) chociaż jakby gdzieś na wyjście to ciężko...dużo lubi swój brzuszek i pokazuje bardziej w obcisłych ja jakoś muszę mieć luźniejsze co i tak nie bardzo zasłania ale oddychać przynajmniej można :p
Wow to późno jak dopiero w marcu...mi to co miesiąc każe się pokazywać :/ta moja endo . Może byś podała linka do tych buteleczek :) myślę że nie dużo Cię to wyniosło :-)

brownagula to podziel się kochaniutka tą listą :-p

Makao muszę poszukać, tam jest taka produkcja że nawet jak nie ma Cię kilka godzin to wchodząc nie ma szans na przeczytanie reszty bo nadrabiasz na bieżąco :szok::-D:szok::-D no chyba że w nocy kiedy chwila spokoju :p

Anetkaaa to chyba dobrze że sobie poradzili :) teraz tylko cieszyć się chwilami spokoju od pracy i wypoczywać jak najwięcej póki nie ma maleństwa :-)

struss Ja też myślę że 10 to zdecydowanie za dużo...ale z drugiej strony, ulewanie , przykrycie czy nawet pod spód do wanienki podczas kąpieli... czy nawet zwykłego wycierania
Edit Jaranti mamy te same myśli :p

Aśku a powiedz :p pochwal się :-p to chyba ten "wąż strażacki " :-D:-D:-D:-D:-D
Eeee super taka paka :) w sam raz na początek dobre i to

mi_lva aaaaa dziewuszka :) super :-):-):-):-) gratki

Bajka eeee to spoko maroko :) myślałam że gdzieś do kwietnia będzie :-) dasz radę

Ależ mi się dzisiaj chce spać :szok: wypiłam kawkę ale chętnie bym kimnęła, tylko szkoda dnia bo znowu zasnę a w nocy będę oczami świecić bądź do późna siedzieć...a jutro moje połówkowe :happy: ciekawa jestem czy potwierdzi płeć :-)
Obczaiłam dobry patent na pranie, rozwiesiłam ostatnio w piwnicy i wyschło w niecałe 2 dni :szok: nie śmierdzi ani nic więc od jutra zaczynam prać dzidziusiowe ubranka w normalnym proszku :) ale będę miała radochę jak wyschną :-)
Przez 2 dni zajadam się gruszkami, kupiłam 2 koszyczki takich małych i myślałam że będą nie dobre ale zmiękły i mmm pyszota ;-) Strasznie chodzą za mną też te cholerne gofry z owocami i naleśniki, chyba muszę gdzieś poszukać...a wczoraj wieczorem jedliśmy te lody z algidy i luby stwierdził że mam racje jednak...syf jakich mało... sam cukier :confused: masakra jakaś...
 
reklama
diabliczka ja znalazłam taka listę:
Wyprawka dla noworodka. Co kupić przed urodzeniem się dziecka? | Puellanova
jedynie co mi się wydaje to zasypka jest ponoć zbędna, bo się zbiera w wałeczkach skóry, ale o to to poproszę opinie bardziej doświadczone mamy :-)

nie wiem czy to ciąża tak na mnie wpływa, czy się starzeję czy ki czort...
Nie poznaję ludzi na ulicy :baffled: ktoś mi mówi "cześć" a ja oczy jak 5zł i staram się przypomnieć skąd osobnika znam :zawstydzona/y:
Dziś np jestem w sklepie, ktoś mi mówi "Cześć"...hmm... kojarzę po twarzy, po głosie, kojarzę że np z tym kimś kiedyś pracowałam ale za cholerę nie wiem gdzie z tym kimś pracowałam! dopiero po chwili jak usłyszałam "z pizzerii" to skojarzyłam... to był mój szef :zawstydzona/y: gdzie sobie pracowałam piątkowo-sobotnie, za czasów szkoły średniej aby mieć swoje pieniążki na "coś"... dopiero za chwile do mnie dotarło że to było... sześć lat temu! :szok: rety jak ten czas leci nieubłaganie...
Nie mówiąc że idę do sklepu i wiem co mam kupić, a wracam i aha zapomniałam masła;/ aha zapomniałam sera;/ i jeszcze nie kupiłam pasty do zębów... skleroza;/ i pójdę drugi raz, i oczywiście wrócę bez czegoś bo jak inaczej...:zawstydzona/y:
I wszystko mnie wkurza... stoję w kolejce i mnie wkurza "młodzież" która się śmieje na widok durexów na półeczce, i dla żartów sobie biorą takie opakowanie żeby zobaczyć minę kasjerki... aż myślę sobie "oj dziecko gdybyś miał jeszcze na co to założyć;]"
albo jak inne gówniarstwo się śmieje na widok papieru toaletowego na taśmie tak jakby on nie wiedział co to lub do czego...,toż to super nowość i super śmieszne że ktoś się wypróżnia...wow, nieprawdacie? albo inne cwaniakowate wypindrzone panny 15+ które się chwalą jak to na imprezie tyle wypiły i poderwały kogoś 20 lat starszego na dyskotece... oczywiście szpile 20cm, futerko i krecha taka że chyba cała kredka do oczu to na raz...
czy to ja jestem przewrażliwiona na pewne rzeczy? :baffled: poważnie... ja taka nie byłam... aż się boję w takim układzie o swoją emeryturę!:szok:
i mohery! stanie z tym wózkiem, nie patrzy gdzie idzie i by Cię tym wózkiem zabiła! :crazy: albo zostawi ten wózek i maca chleb czy inne pomidory...:wściekła/y: i to dwie takie mądre! jedna po lewej druga po prawej! a ty kur... przefruń chyba ze swoim wózkiem albo obejdź całą alejkę dookoła... wrrrrrrrrr! możesz poprosić ale nie słyszy bo i po co ;/
 
Do góry