reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Infinity nie ma to reguły np ja pierwszy transfer ze śnieżynki nie udany , drugi 2 zarodki jest pozytywny test ale po paru dniach spadek bety i okres. 3 z niby najsłabszym zarodkiem który jak sie okazuje ma ogromna sile walki i udowadnia ze najsłabszy jest czasami najsilniejszy:)
 
reklama
Dziewczyny czy możecie mi napisać czym się różni krótki protokół od długiego? Jak długo trwa długi protokół i w którym dniu cyklu się zaczyna? Mój ginekolog poinformował mnie, że czeka mnie długi protokół, zastanawiam się, co się z tym wiążę.
 
Majka201 nasz dok też tak mówił, że obecne wyniki nie nadają sie na iui w tej chwili widzi wskazanie do inv, ale tak jak pisałam amh mam dobre więc stwierdził ze możemy przez 3 miesiace przyjmować ten undestor tamifoxen i profertil i zobaczyć efekty po tym...jesli ich nie będzie co też jest niestety możliwe to inv...widząc nadzieje w oczach m zgodziliśmy się...poza tym powiedział że gdyby nie widział w tym szans to by nie oferował...wiec co mi pozostaje
 
Czesc dziewczyny,
Madzia76 a gdzie kupowalas w szczecinie leki? Ja w magnoli sprawdzalam tez Libre i inne ale w magnoli wyszlo najtaniej. Moze ty cos znalazlas lepszego?
Jestem z emkiem na nartach, myslalam ze wyjazd postawi mnie szybciej na nogi a jak na razie wszystko dzieje sie odwrotnie...wpierw cala droge myslalam o tym ze dzis zaczynalabym 11tc... potem jak szlismy na stok to zamiast sie cieszyc to ciagle mysle ze nie tak mialo byc, ze mialam byc w ciazy, nic nie robic, dbac o siebie i w gory przyjechac dopiero za rok juz z dzidzia.... ja jednak na nartach latam zamiast tego. Moj rozum wszystko odbiera na "nie"... i nic mnie nie cieszy. Mam nadzieje ze rano bedzie lepiej bo jak nie to szkod slow....
 
esiek doskonale cię rozumiem , po poronienia maz zabrał mnie na Cypr i tam była dziewczyna mniej wiecej w tym tyg ciąży co ja bym była. Patrzyłam na jej brzuszek i robiło mi sie smutno. Jednak wzięłam sie w garść i nie pozwoliłam sama sobie na takie myślenie. A porażka tylko utwierdziła mnie w przekonaniu ze musze walczyć i nie mogę sie poddac. Staraj sie myślec ze to był by juz ten czy ten tydz tylko myśl co kiedy następna próba i ze bedzie dobrze! Wiem ,ze nie jest łatwo a strach nigdy nie przejdzie. Ja teraz boje sie jak cholera.
 
Hejcia dziewczyny, nie bylo mnie troche i tyle stron do nadrobienia...
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif


Jo.M. aha czyli odpowiedni dzien cyklu... to tez u mnie bedzie inaczej bo ja biore te anty wiec ani owu ani nic tam nie bedzie widoczne... to tak zrobie... zadzwonie i sie umowie... chociaz chce isc jeszcze do swojego gina do ktorego chodzilam tyle czasu moze mi zrobi za free.. a jak nie to zrobie w klinice i dam 500 zl... chyba nie bede miala wyjscia...

Bzibziok tak encorton jest na recepte...

Dziewczyny mam pytanko czyli tak :
APL p/c anty fosfo lipodowe to : wolne bialko s, antytrombina III, homocysteina, czynnik V leiden
ACA p/c kardiolipidowe to : koagulant toczniowy, p/c beta 2 glikoproteinie i JgG i IgM
Mam racje? tak sie to dzieli ?
 
Ostatnia edycja:
_Infinity_ - oczywiście, że nie mam nic przeciwko, że wpisałaś się do kalendarza :-)Jeżeli pisałaś kiedy masz transfer, a ja Cię nie wpisałam do kalendarza do bardzo Cię przepraszam :-(

GizaS - powodzenia na jutrzejszej wizycie.

Kinga - trzymam kciuki za Twój jutrzejszy transfer, powodzenia.

Esiek - mam nadzieję, że jednak uda Ci się choć na chwilkę zapomnieć i się zrelaksować.Tego Ci życzę z całego


STYCZEŃ:

15: GizaS - wizyta u endokrynologa
15: Kinga_1 - po udanym seksie :)... transfer

16: Cyryjanka - USG pęcherzykowe
16: Józwa - wysoka beta
17: dorotav - wysoka beta
17: Niepokorna - wizyta + USG
17: Hope84 - scratching
20: genna - kolejna wizyta u immunologa
21: _Infinity_ - transfer blastusia :)
22: Zuzia2011 - USG serduszkowe
22: GizaS - wizyta, ustalenie dalszego planu działania
23: martaczi - podglądamy maluszka
27: martaczi - badanie prenatalne
30: Jo.M. - kolejna wizyta u immunologa
Madzia76 - punkcja

LUTY:

3: Lilia♥ - wizyta + wyniki M. To nasze być, albo nie być


Ja już po wizycie. Sama nie wiem co o tym myśleć. Wizyta trochę trwała. Dr powiedział, żeby wogóle można było podejść do in vitro to plemniki M w ruchu szybkim linearnym muszą być na poziomie 10%, a są 3%, nie wiem jak to się ma zwiększyć. Poza tym M musi zrobić badanie DNA plemników, który musi wyjść na poziomie 30%. Te badanie ona sam wykonuje w Krakowie. Jak wyniki będą blisko tych norm to można jeszcze podleczyć plemniki lekarstwami. Trochę jestem podłamana tymi informacjami. A co będzie jak wyniki będą dużo poza tymi normami… Jeżeli chodzi o mnie to pobrali mi posiewy do badań tzn. chlamydia, ureaplasma itp. Jeżeli chodzi o tarczyce to jak się dowiedział, że biorę euthyrox w dawce 75 poniedziałek-piątek, 100 sobota-niedziela to wręcz się zdenerwował i stwierdził, że nie było potrzeby do przyjmowania, aż tak dużych dawek. Jak zapytałam czy mam zmniejszyć to powiedział, że nie. Ale na jedno mi zwrócił uwagę jak już uda mi się zajść w ciąże to wiadomo, że TSH skacze do góry to zastanawiam się jakie wtedy będę przyjmowała dawki leków… Ja się chyba przeniosę do Novomedici, ponieważ w Provicie powiedzieli mi, że teoretycznie mogę zacząć stymulacje w czerwcu, ale obawiam się, że nagle może się okazać, że jest jakaś lista i moje rozpoczęcie stymulacji może się opóźnić. Jak wyniki będą na tyle dobre to jest szansa, że stymulację możemy rozpocząć już nie długo, ale bardzo się boję o wyniki mojego M :-(
 
Jogo - pytalas jak sie czuje wiec...piersi nie bola i brzuszek tez nie boli ale...niestety zaczely sie mdlosci i wymioty,nie tylko rano ale przez caly dzien... niestety wysoki progesteron przyczynil sie do arytmi serca co bardzo mnie niepokoi wiec nieprawda jest ze progesteronu nie mozna przedawkowac....
 
reklama
STYCZEŃ:

15: GizaS - wizyta u endokrynologa
15: Kinga_1 - po udanym seksie :)... transfer

16: Cyryjanka - USG pęcherzykowe
16: Józwa - wysoka beta
17: dorotav - wysoka beta
17: Niepokorna - wizyta + USG
17: Hope84 - scratching
18: mmm… - podglądanko
20: genna - kolejna wizyta u immunologa
21: _Infinity_ - transfer blastusia :)
22: Zuzia2011 - USG serduszkowe
22: GizaS - wizyta, ustalenie dalszego planu działania
23: martaczi - podglądamy maluszka
27: martaczi - badanie prenatalne
30: Jo.M. - kolejna wizyta u immunologa
Madzia76 - punkcja

LUTY:

3: Lilia♥ - wizyta + wyniki M. To nasze być, albo nie być
 
Do góry