reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa zamknięta

kroczek_k

Nowy rok, nowa nadzieja
Dołączył(a)
17 Styczeń 2009
Postów
4 775
Dziewczyny zakładam ten wątek w porozumieniu z jedną z nas, która zwróciła mi uwagę na bardzo ważny temat. Jestem osobą łatwowierną i niestety zakładam, że ludzie z natury są dobrze ale różnie z tym bywa zwłaszcza w internecie.

Sprawa dotyczy naszej grupy zamkniętej i jej uczestników. Ponieważ mamy tam podane bardziej lub mniej osobiste rzeczy chciałabym żebyście powiedziały jakie zasady powinny na nim obowiązywać. Pomożecie mi w ten sposób sprawnie zarządzać tą grupą, a jednocześnie będą to nasze wspólne zasady ogólnie obowiązujące. Liczę zatem, że jeśli ustalimy wspólne zasady nikt nie poczuje się pominięty lub urażony.

Pierwszą zasadą jaką chciałabym zgłosić do rozważenia jest to że osoby nieudzielające się tam wcale, nie zostawiające po sobie żadnego śladu i tylko czytające będą usówane.

Czekam na Wasze pomysły. Zgłaszajcie te dot zarówno zostania członkiem naszej grupy jak i pozniejszego postepowania:))

Mam nadzieję że nikogo nie urażę tym wątkiem bo to dla naszego bezpieczeństwa.
 
reklama
Kroczek, dziękuję CI za ten post, za ten wątek.
Moim zdaniem do grupy zamkniętej powinna zostać zaproszona osoba, która dała się poznać na otwartym, która wzbudziła zaufanie. To różnie z czasem może być. Czasami ktoś wolniej a ktoś szybciej wzbudza nasze zaufanie. Może to być osoba polecona przez osobę z zamkniętej grupy. Jednak zaproszenie powinno nastąpić po głosowaniu na zamkniętej grupie, na swoistym wyrażeniu opinii. Np. mogę stwierdzić, ze Marteczka08, Magda8805, L-oka istnieją jako kwietniówki w realu, bo widziałam poznałam i obgadałam to i owo :tak::tak::tak::-D:-D:-D. Są brzuchatkami i się nie podszywają ;-);-);-)
Mam nadzieję, ze moje zdanie jest zrozumiałe dla innych.
 
Zgadzam się z Jotemką. Musimy najpierw kogoś poznać zanim zaprosimy na zamknięty. Rozumiem że może się to wydać komuś krzywdzące ale po to powstała grupa zamknięta żebyśmy w jakiś sposób chroniły siebie i nasze rodziny.Ja pamiętam jedną dziewczynę z grudniówek która okazała się kłamczuchą wklejała nie swoje zdjęcia podobno nawet w ciąży nie była. Dagmar pamiętasz ją? Po co ludzie robią takie rzeczy? nie wiem
 
O matko ! zdziwiona jestem ze w ogóle takie osoby zapisują się na takie forum, tylko po co udawać i się podszywać :baffled: ajj dziwne ale rzeczywiście Kroczku trzeba zrobić tak jak piszesz :-) jestem za :-)
 
Zgadzam się z Wami :tak: w zupełności! Ja może nie za wiele tam piszę, ale poprostu czasem nie wiem co tam mam wstawić :sorry2: ale uważam, że samo ujawnienie numeru telefonu jest już w jakiś sposób wiarygodne... Dziewczęta z Wawy sprawdziły, że jest prawdziwy :-D:-D:-D;-) Jotemka całe szczęście, że udało mi się być na ostatnim spotkaniu:-D:-D;-) Dziękuję za poparcie :-)!
 
laseczki oczywiście macie rację. Ja nie rozumiem po co ktoś ma się podszywać pod ciężarówkę albo ściemniać na forum- przecież nic z tego nie ma. Tyko tyle, że możemy sobie pogadać o problemach, rozwiać wątpliwości itd.
Niestety jednak słyszałam o przypadkach- gdzie ktoś "kradł" zdjęcia brzuszków a nawet z usg! :O i podszywał się pod kogoś innego.
Wiem, że to chore i trudno uwierzyć ale tak jest i musimy uważać
 
Zgadzam się z Jotemką. Musimy najpierw kogoś poznać zanim zaprosimy na zamknięty. Rozumiem że może się to wydać komuś krzywdzące ale po to powstała grupa zamknięta żebyśmy w jakiś sposób chroniły siebie i nasze rodziny.Ja pamiętam jedną dziewczynę z grudniówek która okazała się kłamczuchą wklejała nie swoje zdjęcia podobno nawet w ciąży nie była. Dagmar pamiętasz ją? Po co ludzie robią takie rzeczy? nie wiem

nie pamiętam dokładnie ale chyba Marty zdjęcia ukradła laska z lutego?
Przez przypadek wyszło.
 
Ok to amy dwie propozycje:

1. Usówać osoby które nie są zainteresowane bliższym się poznaniem

2. Obserwacja osób kandydujących do prywatnego

Oczywiście wszystko za sprawa glosowania:)
 
ja tez jestem za, tylko, ze jest nas sporo i nie wiem, czy sie uda, zeby wszystkie byly i zadna nie zostala pominieta :-)
a te, ktore sie podszywaja to sa jakies nienormalne...
 
reklama
Jestem w szoku ze jest w ogole taki zjawisko podszywania się. Tzn zrozumiałabym na jakims innym forum, nie wiem ... dotyczącym spraw zawodowych, finansowych, ale na forum dla kobitek w ciąży? Niepojete. Nie zdradzamy tu sobie przecież tajemnic wszechświata tylko dzielimy troskami i dolegliwościami związanymi z ciaza. Jak stwierdzila madziolina chyba tylko nienorma;na osoba bralaby się za cos takiego. No ale ja w sumie uważam ze ludzie sa nieprzewidywalni :baffled:
 
Do góry