reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Becikowe, Macierzyńskie i inne formalności

Ten link jest z sierpnia 2013 a ja gdzies czytalam ze od 1 stycznia 2014 cena podwyzszyla do 1200 zl, czy dobrze rozumiem?
 
reklama
To chyba zależy od miasta gminy. Jak bedzie tak daleko napewno nasze forumowe ksiegowe nam pomogą; )
 
jezu niech ktos mi powie o tym tacierzynskim jak to jest czy ja w tym okresie jak on wezmie tacierzynski musze wrocic do pracy ???
 
nic ci nie zabiorą, mój mąż wziął tacierzyński te 2 tygodnie, a ja w tym samym czasie jestem na macierzyńskim, tatuś musi go wykorzystać do roku po urodzeniu a jak ty wzięłaś macierzyński na rok to zawsze on będzie równocześnie z tobą :-)
 
reklama
Do góry