reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Osnabruck, Dissen i okolic

Dołączył(a)
16 Październik 2013
Postów
1
Witam,
poszukuje Mam z Okolic Osnabruck, Dissen i okolic
mąż pracuje w okolicach i my jeszcze w tym roku planujemy przeprowadzkę tam
mamy 3 letniego synka,
Jeżeli są jakieś mamy z okolic to czekam na odzew ;)
 
reklama
cześć :) my mieszkamy w Ibbenburen i jestem mamą 10 miesięcznego Bartusia :) chętnie poznam inne mamy z okolic bo niestety doskwiera mi brak znajomych...
 
Ja mam do Ibbenbüren jakies 13-15 km.

wiem :) ja mam tyle samo do Lengerich haha bywasz czasami z dzieciakami w Ibb czy raczej spacerkujecie po swojej okolicy? Dlugo juz jestescie w Niemczech? Moj maz jest tutaj prawie 3 lata, a ja około 2,5 roku... przez ten czas poznalam pare osob ale jednak sa to osoby głownie bezdzietne, wiec inne priorytety i niestety czesto brak zrozumienia...znam pare mamusiek niemieckich ale to nie to samo... moj deutsch jeszcze nie jest az tak biegly by pogadac o wszystkim... W Polsce pracowalam w biurze handlowym, a tutaj ze wzgledu na malucha na razie nie pracuje i troche nudzi mnie juz siedzenie w 4 scianach i guganie i spacerowanie codziennie ta sama trasa ;) A Ty pracujesz czy tez na razie z dzieciakami w domku?
 
W Ibb bylam tylko raz jak kupowalam Tymkowi rowerek biegowy. Chetnie sie kiedys wybiore do Ibb pochodzic z moimi gagatkami, wiec mozemy sie zgadac ja mam auto wiec zaden problem. Ja jak na razie nie pracuje. Czekam az dzieci pojda do przedszkola, bo nie wyrobili sie z remontem przedszkola.
 
Do góry