reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak okresu a test negatywny

Dołączył(a)
12 Czerwiec 2014
Postów
11
Dzisiaj jest 38 dzien od ostatniego okresu, nie bola mnie piersi ani brzuch, zero objawow na miesiaczke, do tego robilam test i wyszedl negatywny, jak myslicie moze byc to ciaza pomimo negatywnego testu?? Wyszło by ze to juz 6 tydzien by był, a test mogl nie wykryc??
 
reklama
Testy dobrze jest zrobić ze dwa albo i trzy, w odstępach paru dni i oczywiście rano. Albo tak jak napisała koleżanka wyżej Beta HCG. Czasami do zapłodnienia mogło dojść później więc test może też wskazać ciążę dopiero kilkanaście dni po dniu spodziewanej miesiączki - ja tak miałam. Okres miałam dostać 1 stycznia, 7 stycznia test negatywny a 12 dopiero pozytywny, i to jeszcze ledwo widoczna druga kreska :)
 
test robilam wczoraj czyli 7 dni po spodziewanej miesiaczce, w srode ide do lekarza wiec jak dalej nic nie bedzie wskazywalo na nadchodzacy okres to zrobie w pon test
 
Czasem poprostu sa zaburzenia cyklu co nie oznacza zaraz ciąży jednak dziwię sie że tyle dziewczyn pyta czy to może ciążą czy nie ciążą przecierz sa dotępne badnia chocby beta HCg któta w 100 % potwierdzi lub wykluczy i tu raczej nigdy sie nie myli .
 
Mam podobny problem. Wiem że można iść na BETĘ ale gdy sie pracuje w takich godzinach jak ja to niestety z tym jest problem.
A mianowicie. @ powinnam dostać 18.09 (ostatnią miałam 19.08). No i do tej pory nic. Niby nic sie takiego nie dzieje ale co zauważyłam. Nie chce mi sie kompletnie nic jeść. Mleczna wydzielina, wzdęcia i do tego mam takie dziwne wczesniej nie spotykane skurcze w podbrzuszu i mi się odbija..
. Nigdy nie spoźniał mi się okres. Chyba że byłam w ciąży z Młodym ;) Na razie robiłam testy. Jeden był z bardzo niewyraźną kreską wręcz ledwo widoczną.
Niby mam wizytę na 8ego uwstawioną ale pojde moze jutro bo mam wolne i zapytam sie czy mnie ktoś przyjmie..
Też się martwię bo to zaskoczenie by było wielkie. Nie chciałam mieć na razie drugiego dziecka ale jak się o tym mysli to pozniej tak wchodzi w głowę że jednak może jest się w ciąży. I powiem szczerze że chyba zawiodłabym się gdyby się okazało że to nie to a opóźnienie najzwyklejsze...
 
Skoro jutro masz wolne to idź na BETĘ, a nie się zastanawiasz i głowisz... Co nam da opis Twoich objawów, skoro każda ma inne?
 
reklama
Do góry