reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak okresu a test negatywny

reklama
Halooo ja także mam problem 🙁
Dzisiaj mija 53 dzień cyklu a miesiączki nie ma ...
Współżyje z chłopakiem ale stosunek przerywany ...
Robiłam test w 40 dniu cyklu ale wyszedł negatywnie ...
Co mam zrobić?
Proszę o jakąś odpowiedź
Dziękuje i pozdrawiam 😊
 
Halooo ja także mam problem 🙁
Dzisiaj mija 53 dzień cyklu a miesiączki nie ma ...
Współżyje z chłopakiem ale stosunek przerywany ...
Robiłam test w 40 dniu cyklu ale wyszedł negatywnie ...
Co mam zrobić?
Proszę o jakąś odpowiedź
Dziękuje i pozdrawiam 😊
Stosunek przerywany to nie antykoncepcja, ilu dniowe masz cykle ? Jak bym na bete poszla
 
Halooo ja także mam problem 🙁
Dzisiaj mija 53 dzień cyklu a miesiączki nie ma ...
Współżyje z chłopakiem ale stosunek przerywany ...
Robiłam test w 40 dniu cyklu ale wyszedł negatywnie ...
Co mam zrobić?
Proszę o jakąś odpowiedź
Dziękuje i pozdrawiam 😊

Stosunek przerywany to ŻADNA ANTYKONCEPCJA.
Oznacz betę, jesli nic nie wyjdzie - wizyta u ginekologa.
 
Halooo ja także mam problem 🙁
Dzisiaj mija 53 dzień cyklu a miesiączki nie ma ...
Współżyje z chłopakiem ale stosunek przerywany ...
Robiłam test w 40 dniu cyklu ale wyszedł negatywnie ...
Co mam zrobić?
Proszę o jakąś odpowiedź
Dziękuje i pozdrawiam 😊
Jejku, tyle czasu minęło i nie zdecydowałaś się pójść do lekarza nawet po negatywnym teście? 😲 Nie obawiasz się, że coś Ci może dolegać, jeśli to nie ciąża? 😐 Radziłabym umówić się na wizytę jak najszybciej.
 
Jak czytam komentarze niektórych Pań to nie dość ze specjalistki to taka arogancja wypływa z tych komenatrzy ze ręce opadaja, dziewczyny pisza bo maja dylemat, klopot chca sie poradzic a tu taka zawiść :(
Troche nie na temat ale.Nie moglam sie powstrzymać.
Przecież dziewczyny piszą prawdę, co innego miałyby zrobić? Nie wywróżą autorce czy jest w ciąży czy nie.Może ona powtórzyć test, sprawdzić betę lub iść do lekarza Nie ma tu innej opcji. To, że została poinformowana o tym co powinna zrobić to jest zawiść? To co nie byłoby zawiścią, gdyby zaczęły gratulować ciąży czy zaczęły zapewniać że w niej nie jest, bo nie wiem?
 
reklama
Przecież dziewczyny piszą prawdę, co innego miałyby zrobić? Nie wywróżą autorce czy jest w ciąży czy nie.Może ona powtórzyć test, sprawdzić betę lub iść do lekarza Nie ma tu innej opcji. To, że została poinformowana o tym co powinna zrobić to jest zawiść? To co nie byłoby zawiścią, gdyby zaczęły gratulować ciąży czy zaczęły zapewniać że w niej nie jest, bo nie wiem?
Widocznie powinny postawić autorce z uśmiechem na twarzy diagnozę. Najlepiej taka, że pomimo opóźnienia okresu wszystko jest w porządku. Bo jak piszesz, że mogą to być jakieś choroby to straszysz i jesteś arogancka 🤦🏻‍♀️
 
Do góry