reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

reklama
Zahri zgadzam się, byłam bardzo zadowolona z Jedo (jako wózka głębokiego, bo spacerówka średnio przypadła mi do gustu).

Jak dla mnie wózek powinien mieć głęboką, nie za krótką gondolę i pompowane koła.
 
O Tutku można trochę znaleźć na forach i w rankingach. Jak coś wyszperam to podrzucę :) Ja się właśnie boję o tą długość gondoli... 76 wydaje mi się ok ale widziałam gdzieś tez 90 a to już różnica. Jak myślicie, ile powinna mieć? Koła pompowane jak najbardziej chociaż się dziurawią podobno. Widziałam też piankowe puste w środku, które niby też fajnie amortyzują.
 
Wozki pod gondole maja dobre resory i gondole czesto maja dodatkowa amortyzacje co jest waznae zeby redukowac drgania dla kregoslupa noworodków.
 
A poza tym wozki ktore maja gondole zazwyczaj maja mozliwosc wiecia fotelika samochodowego co jest mega ulatwieniem jak dzidziol zasnie w aucie..
 
asiaf dzieki za podpowiedzi! ten wozek co wstawilam podobno (z internetowych opinii) dobrze amortyzuje i mozna do niego wpiac fotelik, wiec z tym nie byloby problemu. mozna do niego dokupic gondole, ale zastanawiam sie czy jest sens.
 
Fajny ten wuzek, ja mam tej firmy taka wieksza spacerowke i sobie chwale, ma slaba budke ale ten ma wieksza, jeszcze ciezko sie nim jeździ tylko na przednich kolach jak np zjeżdżasz z krawężnika. Pytanie tylko na ile prosto wypina sie ta spacerowke zeby wpiac fotelik, ale jak bes problemu to super. Trzeba by go w sklepie zobaczyć.
 
reklama
Jakoś sobie nie wyobrażam wsadzić takiego malucha do spacerówki nawet rozłożonej na płasko. Może to moja schiza ale gondolka jakoś mi bezpieczniej wygląda, głębiej, sztywniej i solidniej. Ale mogę się mylić :)
 
Do góry