reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczne dziecko budzi sie w nocy

Dołączył(a)
21 Listopad 2014
Postów
4
Witam,
od miesiaca córka budzi sie w nocy co pol godziny. biore ja na raczki i zasypia. odkładam ją do jej lozeczka i za chwile jest znowu to samo. Prosze o pomoc. czy corka jest przyzwyczaiona do rąk?????/ Macie jeskie rady jak ja tego oduczyc???Dodam ze córka jest dzieckiem bardzo aktywnym. Staramy sie trzymac jej rytm dnia taki sam.
 
reklama
To jak coś wymyślisz to napisz. Bo mój synek 1,5 roku też budzi się w nocy. Pomaga zasypianie i spanie w naszym łóżku.
 
Jak do tej pory spała to: może ząbkuje, może ma problemy zdrowotne, może coś ją uwiera, jest jej za zimno albo za gorąco, albo ma skok rozwojowy i obudził sie w niej lęk separacyjny. Opcji jest wiele.

olka86 - to przenieś dziecko do Was całkowicie. Niech z Wami śpi. A jak nie chcesz to nie ucz tego bo będzie tylko gorzej. Znam to z autopsji. Jak w nocy płacze to trzeba utulić, pokazać swoja obecność
 
zabki wyszły ( ma 7) i chyba reszta na razie sie nie szykuje. Problemy zdrowotne. Ostatnio brzuszek ja bolał, wiec moze tu jest przyczyna.
 
zabki wyszły ( ma 7) i chyba reszta na razie sie nie szykuje. Problemy zdrowotne. Ostatnio brzuszek ja bolał, wiec moze tu jest przyczyna.

Akurat tu nie wiadomo. Mojemu synowi jak wyszły jedynki i dwójki to potem wyszła czwórka. Szok. A potem druga. Potem piątka. Trójki późno wyszły. Tak, że różnie może być. A jak brzuszek boli to sie budzi to fakt. zastanów się co dziecko je w ciagu dnia a zwłaszcza wieczorem. Co je tak wzdyma i trzeba to wyeliminować. Ja tez jak mnie boli brzuch albo mam za dużo gazów w jelitach to źle śpię i budze sie wiele razy w nocy a rano źle się czuję. Możesz jeszcze masować brzuszek.
 
Do góry