reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg- płeć dziecka

reklama
Może któraś z Was dojrzy coś u nas między nóżkami? Pani doktor na wizycie nic nie chciała powiedzieć :no:
1.jpg2.jpg3.jpg
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 1 517
  • 2.jpg
    2.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 1 536
  • 3.jpg
    3.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 1 508
No wiadomo, że po porodzie będzie 100% i nie oczekuję tu diagnozy :-D Poza tym na następnym usg więcej się wyjaśni:-)
 
Ja zaczęłam 3 miesiąc dopiero, ale jestem strasznie ciekawa płci. Wiem, że w 14 tyg są juz uformowane narządy płciowe i mozna je zobaczyc pod warunkiem, że dzidzius jest dobrze ułożony. Na Waszych Usg nic nie widzę zupełnie. To nasze pierwsze dziecko, a chcemy parkę więc to w sumie obojętne :) W głebi duszy jednak liczę na córcię. Przeczucia narazie nie mam żadnego, ale po 14tyg bede dopytywac lekarza. Moja Mama w ciazy z Nami- blizniakami bylam przekonywana przez 6 lekarzy, że to bedą chłopy ( 3 synów). Była delikatnie załaman bo 4 facetow w domu, marzyłą o córce. Dopiero przed samym porodem jakoś jeden lekarz powiedział, że bedzie babeczka bo siusiak okazał się pępowiną. Czy cos takiego. Przy porodzie Mama byla najszczesliwsza na swiecie, bo przyszlam na swiat ja :) Miałam nadzieje na blizniaczą ciąże, ale w 8 tyg miałąm pierwsze usg dopochwowe i widać było tylko jedno bijące serduszko.
 
reklama
Każdy lekarz zawsze pyta przyszłych rodziców czy chca znać płeć, 3d i 4d widać ale w tradycyjnym usg jest ogromna granica błedu.
 
Do góry