reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg- płeć dziecka

Moim zdaniem to coś między nóżkami jest na dół czyli dziewczynka,ale może lepiej widać na oryginalnym zdjęciu.Jeżeli na dół dziewczynka jeżeli do góry chłopiec.U mnie się sprawdziło dwukrotnie.
Pozdrawiam
 
reklama
M_10.jpg
 
trochę małe zdjęcia i ja nic nie widzę,ale jeżeli widać,że to co między nóżkami jest wyraźnie na dół to dziewczynka jeżeli wyraźnie w górę to chłopiec,ale ja na załączonym zdjęciu nie widzę nic,bo jest poprostu małe
 
W 14 tygodniu to raczej ciężko stwierdzić, tym bardziej, że narządy płciowe dopiero się tworzą ;) Wydaje mi się, lepiej poczekać niż się później rozczarować ;)
 
ja jeszcze miałam wątpliwości ale podobno wargi sromowe są opuchnięte u takich maluszków więc trzymam się wersji że to dziewczynka:). Dla potwierdzenia jeszcze za tydzien mamy USG a za 3 tygodnie mała będzie z nami:)
 
reklama
takich chwil sie nie zapomina:tak::tak::tak:
teraz po kilku:-D:szok: a nawet kilkunastu latach..wspominam ze wzruszeniem te chwile:tak:
O synku dowiedziałam sie po 20 tyg- sama zapytałam;-) choc w głebi serce marzyłam o synku i takie miałam przeczucie, a przy drugiej ciąży moje przeczucie mnie myliło..i lekarz do tego tez sie pomylił bo przez długi czas żyliśmy z myślą ze będzie drugi facio, a tu ok 7 miesiąca okazało się że to kobietka:-) no i kobietka sie urodziła!!

rozwala mnie nieraz dziwna reakcja niektórych Pań...przecież wiadomo ,że najważniejsze żeby dziecko było zdrowe i obojętnie jakiej będzie płci...ale to nic złego wiedzieć być ciekawą!!
 
Do góry