reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moda dla maluszka

mamaGabisi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Sierpień 2011
Postów
535
Miasto
warszawa
Gdzie ubieracie swoje dzieciaczki? Znacie jakieś fajne sklepy nie sieciówki, a może same szyjecie? Ostatnio hand made jets bardzo modny :)
 
reklama
Ja nie jestem zbyt oryginalna, bo zwykle kupowałam w sieciówkach. Ale moja przyjaciółka szyje sama i jest w tym świetna, śliczne są te jej sukieneczki. i wcale nie wychodzi drogo. Nawet mnie wyciąga na kurs takiego szycia i coraz poważniej się nad tym zastanawiam. Czasu trochę mam, a to się wydaje naprawdę fajnym zajęciem na odstresowanie.
 
Ja czasami robię zakupy w ciuchlandach :) A tak to jednak raczej w sieciówkach. Smyk, reserved kids

No jam moja była malutka to też sporo w ciuchlandach ku[powałam, zwłaszcza, ze jeden miałam tuż obok klatki :) Dla dla tkaich maluszków mozna dużo wcale niezniszczonych rzeczy wypatrzeć, z wiekiem już nie. No i dochodzi jeszcze gust, moja teraz cąłkiem wybredna ;) Najczęściej w H&M albo własnie Reserved coś nam wpadnie.

Ja nie jestem zbyt oryginalna, bo zwykle kupowałam w sieciówkach. Ale moja przyjaciółka szyje sama i jest w tym świetna, śliczne są te jej sukieneczki. i wcale nie wychodzi drogo. Nawet mnie wyciąga na kurs takiego szycia i coraz poważniej się nad tym zastanawiam. Czasu trochę mam, a to się wydaje naprawdę fajnym zajęciem na odstresowanie.
Moja znajoma na fejsie też wrzucała jakieś foty swoich rękodzieł dla małej, no zazdrosć, :p Fajnie tak, ale żeby się nauczyć... A to nie jakiś kurs internetowy czy szkoła policealna??
 
Sama z wykrojów to bym się jednak nie nauczyła, potrzebuję kogoś, kto mi pokaże co i jak. A kupić na allegro to jednak nie to samo co zrobić samemu.

Moja znajoma na fejsie też wrzucała jakieś foty swoich rękodzieł dla małej, no zazdrosć, :p Fajnie tak, ale żeby się nauczyć... A to nie jakiś kurs internetowy czy szkoła policealna??

Nie, to takie miejsce, gdzie się organizuje sporo kursów różnych dla babeczek w tym szycia dla mam, nazywa się Splot artystyczny.
 
Jeżeli mowa o ciekawych stronach z ubrankami dla naszego dziecka,to moim zdaniem warto zerknąć także do nas,mamy kilka ciekawych kolekcji z bajkowymi motywami:)
 
Faktycznie - może jakieś kursy, albo chociaz ineternetowy przewodnik. Ja uczyłam się szyć zaczynając od najprostszych rzeczy: podwijanie spodni, skracanie zasłon, potem jakieś poszewki na poduchy. Stopniowo, powolutku i teraz dla Małej takie proste sukieneczki szyję, a i dla siebie jakąs bluzkę prostą dam radę.
NO MOZE INTERNET TO DOBRY WSTĘP, ALE JEDNAK NIE MA TO JAK PRAKTYKA, JAK KTOŚ CIĘ POKIERUJE, POKAŻĘ NA MANEKINIE. :sorry2:
Sama z wykrojów to bym się jednak nie nauczyła, potrzebuję kogoś, kto mi pokaże co i jak. A kupić na allegro to jednak nie to samo co zrobić samemu.


Nie, to takie miejsce, gdzie się organizuje sporo kursów różnych dla babeczek w tym szycia dla mam, nazywa się Splot artystyczny.
To wygląda bardzo sensownie i jets to co ważne jak patrzę na rozpiskę zajęć, trochę teorii i praktyka.
 
Ostatnia edycja:
No właśnie ta praktyka mnie tam ciągnie, bo teorię to można i sobie samemu z internetu przyswoić, ale potem w praniu wychodzi mnóstwo problemów i wtedy to jednak przydałby się ktoś doświadczony, kto podpowie, jak to sprytnie rozwiązać.
 
Halo, halo, są tu jakieś fanki mody dziecięcej? :)

Zapraszam do mnie, z okazji roczku córki rozdaję prześliczne ubranka dla maluszków :)

Nowe logo i konkurs

konkurs1.png
 
reklama
Do góry