reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

witaj martencja:-D

oj u mnie tez szalone czasy byly , szczegolnie w LO, po tem na studiach juz spokojniej bo czasu nie bylo

ale generalnie jak u aenye z rodzicami super kontakt i o wszystkim wiedzieli oprocz uzywek i seksu:-p

moge stwierdzic ze sie wyszalam i teraz na spokojnie wybralam dom i rodzine i niezbyt mnie ciagnie na imprezy i szalenstwa

czasami jak z kolezankami sie spotkam (mamy taka stala paczke, jedna znam od przedszkola:szok:) to nachodzi nas ochota na powotrke starych czasow, ale teraz trudno sie zgrac, bardzo trudno
 
reklama
Witaj Martencja - no mam oczy mokre po przeczytaniu twojego opisu porodu...

Dobrze,ze wszystko dobrze się skończyło, że maleńka rośnie, ma się dobrze.
 
Martencja razem z moim chlopem czytalismy Twa historie i nas serce sciskalo
To wspaniale ze wszystko dobrze sie skonczylo.
 
Martencja witamy cie goraco wsrod grudniowych mam :tak:
zapraszamy do udzielania sie na watkach!!
przeczytalam o Malej Pomaranczce i bardzo sie wzruszylam!!
jestescie bardzo dzielne!!
 
martencja czytałam opis Twojego porodu z zapartym tchem.. jeny.. to straszne co przeszła Wasza cała trójka..:-( ale Pomarańczka- Karolinka jest dzielną córunią i wszystko będzie dobrze!:tak: Trzymam za to kciuki. Mam pytanie co do oczek Karolinki.. czy ten zabieg uratował jej wzrok??:confused:
Mam nadzieję, że maleńka będzie w 100% zdrowym maleństwem i za kilka lat ani Wy- rodzice ani ona nie będziecie już pamiętali, że coś było nie tak..
 
my właśnei z grilla wróciliśmy od ,,śfagrów":-)
Młoda spała w wózku nadworze 3 godziny:szok:
Ale za ciepło to nie jest. Taki głupi wiatr.

Mnie głowa tak napiernicza,ze boli mnie nawet jak myślę. Nie wiem czy to od mojej urojonej mam nadzieję ciązy czy od tabletek może...
 
ja dzisiaj czulam rano sie FATALNIE
do tego jak wstalam rano mlodemu robic flaszke to polalo sie ze mnie jakies brazowo czerwone paskudztwo
oczywiscie wpadlam w panike
bo brzuch mnie pobolewal potem
wizje czarne mnie naszly
we wt ide do lekarza chyba

mam anemie na 1000 procent, juz widze jakie beda moje wyniki krwi
moj biedny organizm dostal hardkorowa misje z tym kolejnym gnojkiem
trzymajcie kciuki
 
reklama
co do mojego zycia to roznie to ze mna bylo
w liceum imprezy i przygody
mimo iz chodzilam do prywatnego liceum salezjanskiego w mundurkach, bez pyskowania , zero malowanie etc hehe ale bylo super bo mialam najlepsza klase na swiecie
uzywek to raczej klasycznie alko , jointow nienawidze od samego zapachu jest mi niedobrze a jak zapalilam w zyciu to dostalam zapasci prawie
jesli juz to haszysz hehe , ale to tylko prawdziwy najlepszy na swiecie to palilismy w Indiach, prosto z Himalajow z Manali hehe
ale to tez bez przesady
moze dlatego mlody taki spokojny hehe

jezdzilam po swiecie, do pracy , zwiedzac etc
chodzilam na imprezy na skuoty czy do podejrzanych melin
bylam lobuzem i potrafilam po pijaku rozbic lustro w wc w knajpie :cool2:
z rodzicami spoko loko no problemo
zmienilam studia etc
facetow mialam roznych: psychopatycznych egoistow z rekoczynami wlacznie, pijakow rokendrolowych ale tez grzecznych ( jednego hehe), irlandczyka, holendra i jakichs tam
troche ich bylo
ale takich stalych dluzszych to moze 4

:)
 
Do góry