reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

kasia z z tymi tortami to niezły pomysł może kiedyś zrobie to się kurna tesniowa zdziwi he he he :-D

moja ma oczy jasno niebieskie a miała granatowe więc stawiam na tate bo ja mam szaro-zielone z zółtymi obwódkami (kurna jak jakieś ufo) :eek:
 
reklama
dziewczyny dziś odpocznę!!:-D Filipa zawozimy po 17tej do babci (na noc) a my z mężem ruszamy do alfy do kina w Olsztynie a potem wracamy spokojnie autkiem i u nas idziemy jeszcze ze znajomymi zaszaleć do pubu:-)
Normalnie tak się cieszę że aż mi się śmiać chce z siebie hehe.

 
brawo kinga!!!!

ja od tego smrodu prawie sie porzygalam
leb mnie napierdala i generalnie mam wkurw!!!!

dobrze ze pogoda ladna
to ja moze tez jakies ciasto zrobie

aha roni ciotkom krzyz na droge i kotwica w plecy
a co do kasy to powiedz ze jakbys chciala dla pieniedzy to bys sprzedala do holandi za 50 tys euro
bylby spokoj ;)
i nie chrzan juz tu bo dostaniesz w dupe!!!
mlodas ladnas faceta masz zolnieza chlopaka jak dab
cale zycie przed TOBA!!!
 
Roni - przyłączam się do Sugar!!!
a te "ciotki" i inną "rodzinę" po prostu, że tak powiem brzydko, *******!!! /nie obraź się...:baffled: /

A my dzisiaj wypadamy na rodzinną imprę, i Paweł znów se wypije... a ja tylko jakieś małe piwko:hmm: :hmm: :hmm: buuuuuuuuuuuuu

To laseczki... miłej soboty...:rofl2: :cool2: :wink:
 
Kurna, coś mi się dziś niedobrze na spacerze zrobiło... hehe ;-)

Z oczami to wyczytałam, że z niebieskich na zielone to mogą zmieniać kolor do roku, także zielone to jeszcze za wcześnie. Ja u mojego prognozuje zielone, bo u mnie moi bracia jakoś tak pozmieniali na zielone (jeden w przedszkolu, drugiemu się zmieniły jak miał 17 lat - późno, co?), a mój Darek zielone też ma. Ja mam takie dziwne, były niebieskie, od paru lat szare (może i mi się na zielone zmieniają?). Także Miłka, niekoniecznie niebieskie zostaną ;-)

Kinga - super! :happy: Wybaw się za mnie hihi :-D

Sugar, nie daj się bąblowi brzuchowemu szantażować :-p;-)

U mnie mąż na spacerze, a ja się mam za zadanie obijać do 18:00 :-D:-D:-D
 
he,he - tez mi dzis bylo niedobrze znowu.ale juz wiem ze to nie ciaza:dry:chyba po prostu tak reaguję na te hormony:eek:
co do ciast, to ja umiem murzynek:laugh2:
Roni,fajnie ze juz masz becikowe.:tak: Z mojego juz zostalo 700zl:zawstydzona/y:
Kasia Z, wyslalam Ci te tematy na priv.
 
Kinga, tez mam w najblizszej przyszlosci w planie wyslac małą do dziadków na noc:evil:
tylko jeszcze się cykam. w ogóle mam jakąś paranoję;jak się budzę w nocy albo rano to od razu wstaję i idę do łóżeczka sprawdzić czy dziecko oddycha.*****,jestem nienormalna....
 
My dostaliśmy od rodziców połówkę świni i musimy ją teraz rozbebeszać:oo:

Nawet nieżle nam idzie, ale i tak czuję się jak hannibal lecter
 
reklama
A ja mialam dzis super dzień :)
bylam u kolezanki na wiosce, super spacer po polach, grill, i jedno piwko :) :)

Dita "Ilona - no chociaż zainteresowania, umiejętności, bujna przeszłość, pikantne wspomnienia.... hehe"

Zainteresowania
niegdyś wszelakie używki, imprezy, koledzy, koncerty hehe
umiejetnosci różnorakie
amatorska fotografia, czytanie, pisanie- wszystko jak leci, poezja, proza
byłam kelnerką, kasjerką, pracownikiem kina, pracowalam w herbaciarni, kawiarni, jako opiekunka, szefowa dzialu kultury w lokalnej gazecie, w pieczarkarni itp
z zawodu technik zywienia dietetyl
umiem wiele

bujna przeszłość
ooooo moglabym tomy zapisywac
burzliwe zwiazki łacznie z rekoczynami, szalone zycie, bunt, cudo..
masa przygod typu w wieku 20 lat nocą sama z kolezanką z 10euro w kieszeni na stacji beznzynowej na srodku szwecji :)
typowa chlopaczara, swietny kolega, masochistka z masa fobi
cala ja :)
 
Do góry