reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

casualplay S4 proszę o opinie

little_mi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Październik 2006
Postów
162
Jestem po przeglądzie wózków, którymi się zainteresowałam śledząc je na necie. Były to: bebe confort loola, casualplay S4 i S6, x-lander, taco city voyager, volant 3 i quinny buzz. Najberdziej spodobał mi się casualplay S4. Jest stosunkowo lekki, spacerówka ma dużą powierzchnię co będzie wygodne dla rosnącego maluszka no i wózek budzi we mnie pozytywne wrażenia estetyczne ;-) Martwi mnie tylko oparcie siedziska, które jest regulowane pasami. Nie jest też aż tak sztywne chyba. Czy ktoś z Was może coś bliżej opowiedzieć o tym wózku? Dziękuję za opinie. Pozdrawiam
 
reklama
witam wszystkich!!!
chcialam sie podzielic wrazeniami na temat wozka casualplay S4,
jestem uzytkownikiem od niedawna ale moge powiedziec z czystym sumieniem, ze wozek ten jest prawie idealny:tak: ,
ma duze pompowane kola, do tego lozyskowane co powoduje ze "plynie" po naszych pieknych chodnikach,a to chyba jest najwazniejsze, bo poza wygoda dziecka liczy sie tez komfort prowadzenia dla rodzica
minusem jest to ze ma troche przymaly koszyk i nie ma zadnej kieszonki w budzie:no:
balam sie jednej rzeczy, oparcia regulowanego na pasek ale tu jest to przemyslane bo pasek jest sciagany z boku wozka a nie jak w innych modelach na tyle oparcia:szok:
buda da sie obnizyc do przodu tak aby dziecko nie razilo slonce(podobnie jak w graco)
jesli ktos chce wiecej wiedziec to napisze wiecej

pozdrawiam wszystkich rodzicow
 
dzieki za informacje :); jakiej gondoli używałaś zimą?
pozdr

moj synek urodzil sie pod koniec maja wiec zima juz siedzial i jezdzilismy spacerowka ale w lato uzywalam wozka graco quattro delux z nosidelkiem, wiesz to nie taka typowa gondola ale tez usztywniona
ale na lato radze wlasnie gondole bo jak jest goraco to tam jest wieksza cyrkulacja powietrza, najlepiej jakby budka miala siateczke bo jak jest upal to naprawde dziecko sie gotuje:-) w wozeczku
nie interesowalam sie gondolami ale jak teraz zmienialam wozek to rozmawialam ze znajomym w sklepie i on powiedzial, ze casual to glownie spacerowka a na przyczepke jest gondola
zastanawialam sie tez nad quinny speedi ale tam z kolei zdanie bylo takie, ze to wozek glownie gleboki a spacerowka jest na przyczepke,
zastanow sie nad gondola ale kupujac zobacz tez jak wyglada spacerowka, chyba ze masz zamiar zmieniac pozniej na inna to najwazniejsza jest gondola
ja juz obejzalam tyle wozkow, ze glowa boli kazdy ma cos nie tak
quinny np. spacerowka: siedzisko na ktorym dziecko siedzi pupa jest pochylone do tylu tzn. ze jak posadzisz dzidzie to nie bedzie miala szansy siediec pod kontem 90*, oparcie jest na pasek ale nie podnosi sie do pozycji siedzacej(tak jest w wiekszosci wozkow na pasek) oprucz S4 tam sie da.
quinny nie ma barierki zeby male moglo sie zlapac podczas jazdy, plusem sa male wymiary po zlozeniu i latwy system skladania ale S4 tez latwo sie sklada i wcale duzo miejsca nie zajmuje,
sprawdz te wymiary gondolki bo czytalam opinie na innym forum ze niektore nie wystarczaja do 5 miesiaca

pozdrawiam
 
witaj
Dzieki za informacje; przepraszam że Ci tak głowe zawracam.... ale to moje 1 dziecko i mam małe doswiadczenie...
Ja juz tez obejrzałam tysiące wózków i to s4 b. mi sie podoba; martwi mnie tylko gondola czy nie bedzie za mała. moja dzidzia pojawi sie na świecie na przełomie lipca i sierpnia więc całązimę będę jeździc w gondoli - a podobno nawet w duzej to niemożliwe....
Jeszcze jedno pytanie - czy w s4 nie brakowało Ci przekładanej rączki?
Słyszałam że Bolder 3 - to taki nowy model Implastu to fajny wózek. Ogladałaś go może?
pozdrawiam
 
witaj
Dzieki za informacje; przepraszam że Ci tak głowe zawracam.... ale to moje 1 dziecko i mam małe doswiadczenie...
Ja juz tez obejrzałam tysiące wózków i to s4 b. mi sie podoba; martwi mnie tylko gondola czy nie bedzie za mała. moja dzidzia pojawi sie na świecie na przełomie lipca i sierpnia więc całązimę będę jeździc w gondoli - a podobno nawet w duzej to niemożliwe....
Jeszcze jedno pytanie - czy w s4 nie brakowało Ci przekładanej rączki?
Słyszałam że Bolder 3 - to taki nowy model Implastu to fajny wózek. Ogladałaś go może?
pozdrawiam

wiesz ze jak zastanawialam sie nad kupnem nowej spacerowki to priorytetem byla przekladana raczka ale malo ktory wozek jest fajny,funkcjonalny i ma przekladana raczke, dlatego bylo mi to po pewnym czasie obojetne bo moim zdaniem dziecko jak juz siedzi w spacerowce to woli patrzec na swiat niz na mame(niestety) a jesli chodzi o slonce czy wiatr to w S4 budka sie opuszcza do przodu wiec nie ma z tym problemu, albo zakladasz folie przeciwdeszczowa.
Jak kupowalam S4 to widzialam go z gondola i nie wydawala mi sie mala przede wszystkim dlatego ze nie jest owalna jak w tych fajowych wozkach tylko bardziej prostokatna, wiec mysle ze bedzie dobra.
sprawdz na wszelki wypadek w sklepie.
i jeszcze jedna rada
jak kupujesz wozek kup w sklepie nie przez internet bo pozniej moga byc problemy z reklamacja, tzn. wysylasz na wlasny koszt, czekasz 14 dni az uznaja reklamacje i 14 dni na naprawe. w sklepie tylko 14 dni czekania i nie ponosisz zadnych kosztow i jeszcze moze dadza ci wozek zastepczy.
niestety nie widzialam implastu ale jak kupujesz to zobacz czy wozek jest dobrze amortyzowany zeby nim bardzo nie trzeslo.

pozdrawiam i pytaj o co chcesz, nie ma problemu
 
reklama
a i jeszcze jedna rzecz.
wiem ze to juz ten czas kiedy chcesz kupic wszystko maluszkowi ale z wozkiem sie wstrzymaj do urodzin
ja popelnilam ten blad i kupilam w marcu a Kuba urodzil sie pod koniec maja a zaczelam uzywac w polowie czerwca i stracilam 3miesiace gwarancji
dlatego ze nie moglam sie powstrzymac
wozek zawsze bedzie w sklepie a jak nie to sprowadza a i tak 3 dni lezysz w szpitalu a pozniej to gdzies po tygodniu wyjdziesz na pierwszy spacer takze mozna kupic po urodzeniu albo tuz przed
a wiesz co juz sie urodzi, sory ze tak pytam ale jestem ciekawa
 
Do góry