reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Quchasia no z tym pobieraniem to racja ze bardzo dużo zalezy od pobierającego. U nas w szpitalu to Inga krzyczała strasznie a w laboratorium ani sie nie skrzywiła.
My właśnie jestesmy w drodze do Warszawy załatwić kilka spraw i myślałam ze będzie gorzej podróż znosić a ona prawie cala drogę śpi :-)oby tak dalej :-)
 
reklama
Hej Laski!
Dzisiaj mielismy wizyte u piguly plus lekarz , moj klocuszek wazy 4.490 i ma 54 cm . Super wspolpracowala z lekarka a wiem ze nie lubi rozbierania :D ..spodziewalam sie krzyku na pol przychodni :D a tu taka odmiana :) Bioderka , ciemiaczko i reszta ok . 17 lutego pierwsze szczepienia juz mam stresa :(
Wczoraj Iga dala popalic do 1 w nocy ewidentnie nie mogla zrobic kupy az czerwona byla , przysnela na sekunde i w ryk przysnela i od nowa :( z chlopcy tego nie mieli a jak zdarzyl sie jakis klopt probiotyk zalatwial sprawe wiec nowosc dla mnie .. szczerze juz nie wiedzialam co robic . Kupilismy ostatnio bakterie mleczne (nie wiem czy tak samo jest po polsku tutaj nazywa sie to maitohappobakeerit ) przy chlopakach pomagalo w zrobieniu kupy a tu nic :( i tej kupy nie zrobila do teraz ale nie placze juz sama nie wiem :( co jest grane . Lekarka podala jeszcze iiny probiotyk ...ehh zobaczymy .
Kupilam wczoraj chuste :dry:elastyczna babylonia ...w dooooopie ide ja dzisiaj oddac pol dnia sie z tym ustrojstwem meczylam :realmad: Milion filmikow obejrzalam plus fora itd MASAKRA!!!!!!!!!!!! tu luzno tu za mocno . Jeszcze jak miska chustowalam bylo ok ... jak chcialam wsadzic Ige to tu skrzywiona tu jej sie nozka podwinela .mala placze tu cos zwisa .. w cholere z tym ! Poczekam jak podrosnie i kupie nosidelko ergonomiczne ! Podziwiam chustomaniaczki trzeba miec nerwy ze stali .

aaa i chcialam wam pokazac jak syplo sniegiem i z czym sie musze zmagac codziennie , dzisiaj chociaz odsniezylii chodniki w parku . Na zywo efekt jest szokujacy :hmm:


Dzag co do chustowania to bylam przciwniczka bo wydawalo mi sie ( i chyba nadal wydaje ) ze takiemu maluchowi jest w chuscie poprostu nie wygodnie :( wiem ze jest masa pozywtywnych opinii ale juz jakos tak sobie zakodowalam :( wczoraj przy tych probach chustowania mala strasznie plakala wiec albo cos robie nie tak albo juz nie wiem :( dola mam przez ta chuste okrutnego

Domi skad ja to znam :D ja juz nie zlicze ile koszulek stanikow w nocy zmienilam . Pomagaja chociaz troszke muszle laktacyjne aventu ale tez musze pamieac zeby je oprozniac bo czasami zapominam i jak sie schyle gora leci wodospad mleka ;-) ;) Mimo ze dokarmiam butla to te nawaly caly czas mam .

Quchasia dodkladnie wszystko zalezy od podejscia !!! Jak malej pobierali krew na bilurbine to pobierali z nogi jedna babka ewidentnie sobie z tym nie radzila i w dodatku byla sfochowana jakby za kare to robila ....tak jej wymeczyla ta noge ze juz ja mialam opierniczyc . Pobierala do takich rurek jakis cieniutkich i co chwile jej sie tam powietrze zbieralo i od nowa nowa rurka i nowa ... jakby lalce pobiera a nie dziecku :( na szczescie za drugim razem byla inna pielegniarka i sprawnie poszlo da sie jak sie chce

Gosia jak Ty to robisz ze Ci Agatka tyle spi na mleku z piersi u mnie max 2 h a na butli max do 3,5 :rolleyes2:

Ok milego dzionka Laski !! Czas sie brac za obiad .:rolleyes:
 

Załączniki

  • IMG_20160119_110223.jpg
    IMG_20160119_110223.jpg
    742 KB · Wyświetleń: 56
  • IMG_20160119_110234.jpg
    IMG_20160119_110234.jpg
    587,3 KB · Wyświetleń: 63
  • IMG_20160119_110508.jpg
    IMG_20160119_110508.jpg
    675 KB · Wyświetleń: 51
  • IMG_20160119_110513.jpg
    IMG_20160119_110513.jpg
    596,3 KB · Wyświetleń: 67
Gosia no Agatka to ma mistrza za dlugie spanie, serio :D ale Oski wczoraj pospal naprawde dluuuuugo po cycu. Chyba wieczorna kapiel tam podzialala na niego bo slodko spal z 4h jak nie dluzej :O

quchasia no pieknie. Bardzo sie ciesze ze pobieranie krwi na spokojnie sie odbylo :) oszczedzili wam stresu :) i masz racje, wy z Gosia najwiecej sie udzielacie hihi. Az mi glupio ze ja mniej sie udzielam.

olciastrzelce moj maly tez spi podczas jazdy samochodem. Generalnie to juz przysypia gdy sie go do nosidelka wsadzi, albo czasem juz w kombinezonie oczka mu leca bo wie co go czeka za chwile :) bardzo lubi jezdzic autem, zawsze jest spokojny. Jedynie na postoju sie burzy, ale wystarczy silnik odpalic i juz spokoj :)

Porannakawa nooo ladnie rosnie krolewna :) i widze ze szczepienie mamy w tym samym terminie. Bedziemy razem w stresie do tego dnia i w sumie boje sie jak zniesie czas po szczrpieniu, oby dobrze. Eh a z tym problemem brzuszkowym to wspolczuje malutkiej :( aaaaaale sniegu to u Ciebie suuper duzo! Zazdroszcze az! To dopiero zima :)

Oski spi ale pewnie zaraz wstanie. Ja mam dzis lenia totalnego ... Nie chce mi sie nawet zmywarki rozladowac i zaladowac nowych naczyn. Z praniem do piwnicy tez nie mam mocy isc. A w d... Z tym wszystkim, dzis leniuchuje
 
Sliwka gratulacje dla blanki !



U nas pol nocy nieprzespane zato nadrobilam z rana jak syarsza poszla do żłobka.

Macie kupione jakies fajne praktyczne spiworki?
Ja mam dwa i oba niefajne i zaduze a mlody zkopuje sie zawiniety w rożek.
 
Quchasia a co kto będzie pisał jak nie my;) super ze na pobraniu krwi mała nie plakala;) i mnie jak polozna pobierana to też mniej plakala jak wczoraj ale cóż jak mówisz zależy od podejscia.
Olcia moja mała też spi w samochodzie;) bo to turbulecje ma troszkę;)
Porannakawa ale masz pieknie;) aż zazdroszczę ;) ja ogólnie za zima nie przepadam ale taka jak u Ciebie mogłaby być i u mnie;) Współczuję problemów z brzuszkiem i mnie było to samo jak dawalam mm czasem a teraz juz chyba ok a mam pomógł espumisan;)A twoja malutka sliczniutka;)
Śliwka dużo zdrówka dla malej na te 2mc;)
Domi ja tez mialam lenia ostatnio i nic nie robiłam a co nnam też się nalezy:)
Ja dzis bylam u dentysty się zapisać i dopiero na 3lutego wolne ale nic nie poradzę a chce do tego bo słyszałam że dobra jest a tu ciężko o dobrego dentyste wiec poczekam nie mam wyjscia:-p później zaszlam do koleżanki wypiłem herbatkę nakarmilam Agatke i do domu:) ogarnelam kuchnia zjadłam drugie śniadanie i doje się później odkurzanie i kurze na dole i na górze muszę ogarnąć i obiad dzis po Maję później o i 16.30 wiec mam godz dluzej to więcej zrobię a i pranie muszę wstawic:) dzis pomidorowa i kotlety z piersi ziemniaczki i surówka dla męża z czerwonej kapusty;)
 
Gosia Ty jak zwykle intensywny dzień;D

ja dzis odkurzyłam i uważam to za sukces!

jutro idę do pediatry na analize wyników, sama bez malej. teściowa ma z nią zostać, a mała ost taki cycuś, ze szkoda gadać..
 
Agatka nakarmiona i zasnęła przy odkurzaniu pranie z suszarki ściągnięte ziemniaki obrane teraz zupa wstawię i jak będzie się gotować to kurze i umyć podłogi i pranie wstawić to jeszcze mam w planie:) a tak mnie dziś zatoki bolą ze szok ;( i nas mróz dzis był ale teraz już cieplej nie wiem co na te zatoki można karmiac? Wie może któraś?
 
Gosia nie wiem co na zatoki..

Kurcze ktos mi dziecko podmienil.. od wczoraj nie potrafi w dzien zasnac przy cycu.. moze wisiec na nim po 3 godziny, zasypia i budzi sie co 5 min.. jak ja ja jutro zostaiwe z tesciowa;((
 
reklama
Ile Wasze dzieciaczki wypijaja z butli na raz?

Gosiu, zazdroszczę,że możesz tyle pokarmu ściągnąć i że tak szybko Ci to idzie :p
 
Do góry