reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży?

Dołączył(a)
8 Luty 2016
Postów
3
Jestem młoda mam 20 lat.Poroniłam swoją pierwszą ciążę w 5 tygodniu,dziecko przyszłoby na świat w marcu.Od tego momentu(okres dostałam we wrzesniu) moje cykle były nieregularne 28,36,34,31 dni,wcześniej miałam 30,31 dniowe. Współżyłam w 27 dniu,teraz zastanawiam się czy możliwa jest ciąża?Czy któraś z was zaszła w ciążę kilka dni przed okresem?Bo teoretycznie wtedy są niepłodne dni.
 
reklama
Nikt Ci nie powie, czy możesz być w ciąży czy nie. Poczekaj do okresu i zrób test.
Poza tym skoro facet nie chce dziecka, to dlaczego się nie zabezpieczacie???
 
Dokładnie poczekaj i zrób test jak już będziesz mogła. Czasem cykle tak wariują że ciężko jest powiedzieć czy płodne, czy niepłodne.
 
Zabezpieczamy się prawie zawsze.Zrobiliśmy to 3 raz bez zabezpiecznia,bo się mnie spytał czy możemy i powiedział,że mi ufa.Ja chciałabym mieć dziecko,bo po poronieniu odczuwam taką silną chęć,ale nie będę robiłam tego wbrew jemu.Mogłabym powiedzieć,że jestem niepłodna,gdyby było inaczj,ale sumienie by mi potem nie dało.
 
reklama
Generalnie NIGDY nie ma pewności, że w danym dniu nie można zajść w ciążę, bo organizm ludzki jest niezbadany, cuda się zdarzają, a i ja sama znam mnóstwo przypadków ciąż "niemożliwych".
Więc zabezpieczać się trzeba ZAWSZE!
 
Do góry