reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąpiel w jakich kosmetykach

Na problemy skórne najlepiej u nas zadziałał krochmal, a w zasadzie najzwyczajniejsza w świecie mąka ziemniaczana. A zazwyczaj kąpiemy Malucha w kosmetykach Dada lub Babydream. Przy wyborze kosmetyków często kieruję się opinią Sroki (ma bloga sroka o)- analizuje składy kosmetyków. Nie tylko dla dzieci :)
 
reklama
Na problemy skórne najlepiej u nas zadziałał krochmal, a w zasadzie najzwyczajniejsza w świecie mąka ziemniaczana. A zazwyczaj kąpiemy Malucha w kosmetykach Dada lub Babydream. Przy wyborze kosmetyków często kieruję się opinią Sroki (ma bloga sroka o)- analizuje składy kosmetyków. Nie tylko dla dzieci :)

teściowa również mówiła mi o krochmalu jednak nigdy nie stosowałam. My do tej pory kąpaliśmy córeczkę w płynie z nivea ale dzisiaj kupiłam pielęgnacyjny olejek do kąpieli balneum, kupywałam krem i 2 produkt był tańszy więc pomyślałam a co spróbuję może akurat dwa produkty będą miały lepsze działanie :)

co do bloga to na pewno skorzystam, bo mam ostatnio hopla na punkcie sprawdzania składów żywności oraz komstyków.
 
oleśka, to ja ci powiem, ze z balneum bedziesz zadowolona, jesli mówimy o tym samym Link do: Balneum Baby Basic pielęgnacyjny olejek do kąpieli 200 ml - Aptekao - Apteka Internetowa - leczenie, kosmetyki, leki online. Balneum Baby Basic pielęgnacyjny olejek do kąpieli 200 ml - Aptekao. bo u nas srednio sie sprawdzaly emolium, czy oillatum. Krochmal stosowalam, ale co tu duzo gadac, poprawy zadnej, a maly ma problemy z azs odkąd skonczyl 8 miesiecy, tak mu sie objawila skaza bialkowa

już córeczka wykąpana w tym olejku , faktyczne skóra jest po nim mięciutka i nawilżona. Może któregoś dnia sama się w nim wykąpię ale chyba osoba dorosła ma inne ph skóry.
 
też przymierzam się właśnie do zakupu tego olejku balneum , jednak chciałam zapoznać się z opiniami ale czytam już któreś forum i opinie bardzo dobre więc jutro ruszam do apteki :)
 
My od samego początku kąpiemy naszego maluszka w emolientach. Aktualnie kąpiemy córkę w tych firmy Oillan, ale równie dobre są te firmy Oilatum, czy Emolium. Skóra zawsze jest gładziutka i przyjemnie pachnąca, nigdy nie pojawiły się żadne reakcje alergiczne. Kupujemy je zazwyczaj w aptece. Ostatnio odkryłam serwis ktomalek.pl i teraz bez wychodzenia z domu mogę złożyć zamówienie w pobliskich aptek na potrzebne leki oraz kosmetyki. Co najważniejsze jeśli jakiejś pozycji z zamówienia nie ma na stanie, to otrzymuję powiadomienie o jej sprowadzeniu i skompletowani zamówienia, dzięki czemu do apteki idę tylko raz oszczędzając czas, który obecnie jest dla mnie na wagę złota. Zamówienie odbieram, gdy wychodzę z dzieckiem na spacer lub mąż podczas powrotu z pracy.
 
My używamy emulsji do kąpania i po kąpaniu z Emolium od początku i jesteśmy zadowoleni :) Córcia po wyjściu ze szpitala miała suchą i łuszczącą skórkę i po jednej kąpieli problem zniknął. ;) Raz nie było w aptece Emolium i wzięłam Emothopic z Pharmaceris, ale jakoś nie przypadł mi do gustu. Później malutkiej dziwnie włoski pachniały :D
 
reklama
U nas Eloderm wlewamy emulsje do wody do kąpieli i juz to pozostawia niuski skore taka fajna mięciutką, dodatkowo używamy jeszcze żelu do mycia bo jakoś mój mąż nie mógł sobie wyobrazić że tylko wodą ma myć heheh :D takie jakies jego fiku miku że czymś musi ją wymaziać :) Poki co jestesmy bardzo zadowoleni i zazdroscimy jej skory :)
 
Do góry