reklama

Kąpiel w jakich kosmetykach

Temat na forum 'Pielęgnacja' rozpoczęty przez k_dora, 18 Marzec 2011.

1. MamAni

MamAni Zaciekawiona BB

2. u Bubinka

u Bubinka Zaciekawiona BB

Na problemy skórne najlepiej u nas zadziałał krochmal, a w zasadzie najzwyczajniejsza w świecie mąka ziemniaczana. A zazwyczaj kąpiemy Malucha w kosmetykach Dada lub Babydream. Przy wyborze kosmetyków często kieruję się opinią Sroki (ma bloga sroka o)- analizuje składy kosmetyków. Nie tylko dla dzieci :)

3. reklama
  4. Domeczka28

Domeczka28 Zaciekawiona BB

5. Amelia83

Amelia83 Początkująca w BB

6. oleśka-a

oleśka-a Zaciekawiona BB

teściowa również mówiła mi o krochmalu jednak nigdy nie stosowałam. My do tej pory kąpaliśmy córeczkę w płynie z nivea ale dzisiaj kupiłam pielęgnacyjny olejek do kąpieli balneum, kupywałam krem i 2 produkt był tańszy więc pomyślałam a co spróbuję może akurat dwa produkty będą miały lepsze działanie :)

co do bloga to na pewno skorzystam, bo mam ostatnio hopla na punkcie sprawdzania składów żywności oraz komstyków.

7. Rijanna

Rijanna Fanka BB :)

8. oleśka-a

oleśka-a Zaciekawiona BB

już córeczka wykąpana w tym olejku , faktyczne skóra jest po nim mięciutka i nawilżona. Może któregoś dnia sama się w nim wykąpię ale chyba osoba dorosła ma inne ph skóry.

9. pipi123

pipi123 Fanka BB :)

też przymierzam się właśnie do zakupu tego olejku balneum , jednak chciałam zapoznać się z opiniami ale czytam już któreś forum i opinie bardzo dobre więc jutro ruszam do apteki :)

10. reklama
  11. Paula643

Paula643 Początkująca w BB

my uzywamy Link do: Allerco, emulsja do kąpieli, 400 ml - Portal Dbam o Zdrowie

chwalimy sobie, jako jedyne na rynku posiadają w swym składzie molekułę Regen7, substancję fizjologiczną, pochodzenia witaminowego, o wysokim potencjale bezpieczeństwa. Rewelka dla AZS, ogolnie naturalne nawilzenie, wiec skraca sie czas pielegnacji wieczornej.
    info od producenta:
    działają ochronnie na płaszcz hydrolipidowy.

Olej macadamia, bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT), zmiękcza i natłuszcza skórę.

Dodatek witaminy E oraz gliceryny podwyższa zdolność do utrzymania prawidłowej wilgotności skóry.

Emulsja do kąpieli allerco zmniejsza szorstkość i suchość skóry, chroni przed utratą wilgoci.

u nas sie sprawdza, uzywalyscie?

12. oli_mama

oli_mama Początkująca w BB

My od samego początku kąpiemy naszego maluszka w emolientach. Aktualnie kąpiemy córkę w tych firmy Oillan, ale równie dobre są te firmy Oilatum, czy Emolium. Skóra zawsze jest gładziutka i przyjemnie pachnąca, nigdy nie pojawiły się żadne reakcje alergiczne. Kupujemy je zazwyczaj w aptece. Ostatnio odkryłam serwis ktomalek.pl i teraz bez wychodzenia z domu mogę złożyć zamówienie w pobliskich aptek na potrzebne leki oraz kosmetyki. Co najważniejsze jeśli jakiejś pozycji z zamówienia nie ma na stanie, to otrzymuję powiadomienie o jej sprowadzeniu i skompletowani zamówienia, dzięki czemu do apteki idę tylko raz oszczędzając czas, który obecnie jest dla mnie na wagę złota. Zamówienie odbieram, gdy wychodzę z dzieckiem na spacer lub mąż podczas powrotu z pracy.

Poleć forum